Шановні освітяни, учні, вихованці, батьки та жителі громади!
Щиро вітаємо вас зі світлим святом Святої Трійці!
Це одне з найбільш шанованих християнських свят, яке символізує духовне відродження, єдність, віру та надію. Воно нагадує про вічні цінності — добро, милосердя, любов до ближнього, повагу та відповідальність один перед одним.
Нехай це величне свято наповнить ваші серця душевним теплом і спокоєм, додасть сил для добрих справ, нових звершень і благородних намірів. Бажаємо миру, злагоди та благополуччя кожній родині, міцного здоров’я, щастя, взаєморозуміння й Божого благословення.
Нехай у закладах освіти панують атмосфера довіри, творчості та натхнення, а всі починання педагогів, учнів і батьків супроводжуються успіхом та підтримкою.
У цей непростий для нашої держави час бажаємо всім незламної віри, єдності, сили духу та якнайшвидшого миру на українській землі.
Зі святом Святої Трійці!

















