Головна
Дубровицька
міська рада
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Провідник по сайту  »   » glcult

опубліковано:  1-06-2023, 16:05   

    Дитяча посмішка і щасливі очі, мабуть, – найбільше багатство у світі. А свято 1 червня – День захисту дітей – ще раз нагадує нам про те, що веселе і щасливе дитинство має  бути у кожної дитини.

   І щоб подарувати діткам ще більше яскравих та позитивних емоцій у цей день у міському сквері працівниками культури громади було організовано козацькі забави, приурочені до Дня захисту дітей.

 

 

 

 

 

 


опубліковано:  1-06-2023, 15:41   

     01 червня 2023 року, у День захисту дітей, стартувало свято вшанування обдарованої, талановитої, інтелектуальної, творчої учнівської молоді, котра гідно представляла нашу територіальну громаду упродовж 2022-2023 навчального року в області та на всеукраїнському рівні за результатами Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад, науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, проєктів та різноманітних конкурсів - фестиваль «Надія Дубровиччини-2023».

    На урочистостях була присутня Любов МАЦИГОН, заступник голови Сарненської районної державної адміністрації, яка спільно з  головою Дубровицької міської ради Богданом МИКУЛЬСЬКИМ та начальником відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Ніною СТАСЮК привітали переможців обласних, всеукраїнських етапів інтелектуальних змагань, конкурсів та вручили переможцям обласних етапів олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук  сертифікати на отримання Премії міського голови, сертифікати учасників фестивалю «Надія Дубровиччини-2023», а також дипломи департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

 

 

 

 

 


 


опубліковано:  31-05-2023, 12:11   

     30 травня 2023 року в Будинку культури відбулося музичне свято.

     Музична школа Дубровицької міської ради звітувала перед батьками та жителями нашого міста, демонструючи свої творчі здобутки за 2022 – 2023 навчальний рік.
 

 


опубліковано:  18-05-2023, 17:12   

День вишиванки — свято національної єдності та збереження національних культурних традицій. Українська вишиванка — це етнічний бренд, перевірений історією, візитівка та оберіг для українців, справжній культурний код, що зберігає традиції пращурів.

З нагоди Всесвітнього Дня вишиванки, сьогодні, в міському сквері біля фонтану відбувся вуличний перформанс під назвою « Вишиванка – духовна броня українців» для психологічної підтримки один одного в цей нелегкий для всіх час.


 

 

  

  

 


опубліковано:  12-05-2023, 16:23   

Закінчиться війна….

І ми, повернемося  до мирного життя,
Запахнуть чорнобривці й рута-м’ята,
І мама заспіває “Котика-котка”,
І принесе “від зайчика” гостинця тато

 

Сьогодні  День матері особливий -  обпалений війною, але з гарячим серцем, великою внутрішньою силою, вірою та героїзмом наших українських  мам. Кожна з вас здійснює подвиг заради своїх дітей, заради України. Шана і вдячність вам, наші МАМИ!

 

 

 


 


 


опубліковано:  9-05-2023, 14:40   

опубліковано:  28-04-2023, 20:39   

опубліковано:  26-04-2023, 12:58   
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9