Головна
Дубровицька
міська рада
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Увага! Ковід-19

ПОСТАНОВА  КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
від 27 червня 2023 р. № 651

"Про відміну на всій території України карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vidminu-na-vsii-terytorii-ukrainy-karantynu-vstanovlenoho-z-metoiu-zapobihannia-poshyrenniu-na-terytorii-ukrainy-hostroi-respiratornoi-khvoroby-i270623-651


НУШ

Провідник по сайту  »   » glcult

опубліковано:  6-12-2023, 22:15   

опубліковано:  5-12-2023, 15:54   

 


опубліковано:  2-12-2023, 16:52   

     Cьогодні, 02 грудня 2023 року  в місті Дубровиця розпочала свою роботу резиденція Святого Миколая.

     Зима, це особлива пора, коли хочеться повірити в дива. А всі найзаповітніші бажання здійснюються тут, в Резиденції Святого Миколая, де панує атмосфера, яку неможливо представити, яку потрібно відчути!

     Новорічні дива розпочинаються тоді, коли діти пишуть листа Святому Миколаю, в яких крім іграшки просять МИРУ та ПЕРЕМОГИ.

 

 


опубліковано:  25-11-2023, 17:54   

опубліковано:  21-11-2023, 20:59   

     21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го.

 З метою належного відзначення десятої річниці початку масових акцій громадського протесту, сьогодні, біля пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні» відбувся захід під гаслом «Гідність і Свобода – зброя ПЕРЕМОГИ».

     

 

 


опубліковано:  10-11-2023, 09:26   

 

     «Голоси вільних лунають на весь світ» - саме під такою назвою відбулася святкова урочистість з нагоди дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Це свято тих, які не уявляють свого життя без музики, живопису, театру, танцю, книги, хто день у день вів і веде величезну просвітницьку роботу, тих, хто з усмішкою виходить на сцену і дарує людям свій талант, тих , для кого творчість, мистецтво та національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.


опубліковано:  27-10-2023, 13:21   

опубліковано:  24-10-2023, 17:53   

    Відповідно до Положення про проведення атестації працівників підприємств, установ, організацій та закладів галузі культури, затвердженого наказом Міністерства культури і туризму України від 16.07.2007 №44 та наказу відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради від 13.09.2023 №231, з метою об`єктивної оцінки професійної кваліфікації і ділових якостей працівників закладів культури громади,  для визначення можливостей їх професійного і посадового росту, 24 жовтня 2023 року, відбулася атестація працівників культури.

 

 


опубліковано:  29-09-2023, 19:59   

     Цієї неділі, 1 жовтня, Україна вперше відзначить нову дату - День своїх захисників і захисниць, усіх, хто б’ється заради держави, усіх, хто додає сили Україні, усіх, хто віддав своє життя заради України. Це всенародне свято увібрало в себе глибинні історичні традиції українців та нерозривно поєдналося зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва та Днем створення Української повстанської армії. Ці знаменні, пов’язані між собою дати, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, і особливо шануються українцями. Тому, сьогодні, в приміщенні Дубровицького будинку культури, відбулися урочистості з відзначення таких визначних свят під назвою

     #Народжені вільними.

       Міський голова Богдан Микульський привітав присутніх із прийдешніми святами та відзначив, що подвиг тисяч українських вояків назавжди залишиться у нашій історії взірцем патріотизму, мужності й самопожертви. З особливою шаною очільник громади звернувся до сімей загиблих воїнів, та подякував їм за те, що виростили та виховали справжніх синів України. Приємною несподіванкою для мам і дружин  наших Героїв стали сувеніри ручної роботи - лялька – мотанка «Берегиня», оберіг для дому, хранителька і захисниця родини. Оберіг виготовили з дотриманням традицій виготовлення мотанок працівники закладів культури разом із підтримкою  директора музичної школи Ірини Деркач, яка оздобила ляльки-мотанки старовинними поліськими вишивками.   

 

  опубліковано:  4-09-2023, 17:01   

     Упродовж двох днів наша делегація від Дубровицької міської ради у складі: Ніни Стасюк, начальника відділу, Олени Рабешко, заступника начальника, Ніни Рабчевської, заслуженої майстрині народної творчості України, ткалі, Марії Плескач, керівника народного аматорського колективу «Берегиня» мала змогу брати участь у конференції, яка була організована КЗ "Рівненський обласний центр народної творчості" РОР та навчально-методичним центром культури і туризму Прикарпаття.


 

 

Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9