Головна
Дубровицька
міська рада
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Увага! Ковід-19

ПОСТАНОВА  КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
від 27 червня 2023 р. № 651

"Про відміну на всій території України карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vidminu-na-vsii-terytorii-ukrainy-karantynu-vstanovlenoho-z-metoiu-zapobihannia-poshyrenniu-na-terytorii-ukrainy-hostroi-respiratornoi-khvoroby-i270623-651


НУШ

Провідник по сайту  »   » » Вшанування працівників освіти нашої громади з нагоди Дня працівників освіти

Вшанування працівників освіти нашої громади з нагоди Дня працівників освіти

     Сьогодні 28 вересня 2023 року відбулося вшанування працівників освіти нашої громади з нагоди Дня працівників освіти. Свято людей, що засівають в юних душах велику любов до України, її народу і землі!
      Вшанували нашого Героя, працівника Крупівської гімназії Івана ПРИДЮКА, який загинув на війні та посмертно нагороджений Орденом «За мужність». Тих, хто в боротьбі за волю й кращу долю України у війні не дожив до сьогоднішнього дня, вшанували Хвилиною Мовчання.
     Привітали з щирою вдячністю за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі освітян Дубровиччини, які захищають Україну у гарячих позиціях. Отримали вітання від нашої сильної, стійкої, сміливої та хороброї захисниці - Тетяни ШВАЙКО.
    Привітали зі святом наших колег, яких воєнна агресія змусила стати вимушеними переселенцями та шукати прихистку у нашій Дубровицькій громаді.
     Висловили щиру вдячність мудрим, досвідченим, самовідданим, цілеспрямованим, відповідальним керівникам, які пішли на заслужений відпочинок.
     Освітян з професійним святом привітали міський голова Богдан МИКУЛЬСЬКИЙ, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Ніна СТАСЮК, голова Дубровицької об’єднаної територіальної організації Профспілки працівників освіти і науки України Ольга ДУЛІНЕЦЬ.
      З прийдешнім святом, шановні освітяни!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 941
Добавление комментария
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив .
, .

Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9