Головна
Дубровицька
міська рада
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Провідник по сайту  »   » » Результати І відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України​у 2022-2023 н.р.

Результати І відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України​у 2022-2023 н.р.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учасника

 

Клас

Заклад освіти

 

Місце, зайняте на І етапі

Прізвище, ім’я, по батькові наукового керівника

 

 

1.Відділення Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція «Українська література»

1.

Таборовець Аліна Володимирівна

9

Заслуцька гімназія Дубровицької міської ради

ІІ

Рожко Сніжана Петрівна

2.

Павлосюк Маргарита Ігорівна

9

Великоозерянська гімназія Дубровицької міської ради

ІІІ

Кузко Тетяна Михайлівна

Секція «Зарубіжна література»

 1

Гаврильчик Тетяна Василівна

9

Мочулищенська 

гімназія 

Дубровицької 

міської ради

 

І

Швайко Тетяна Анатоліївна

Секція «Фольклористика»

 

1.

Чмуневич Ілона Василівна

 

11

Бережківський ліцей Дубровицької міської ради

 

І

Сидоришина Віта Олександрівна

Секція «Мистецтвознавство»

 

1.

Лущик Ангеліна Олександрівна

9

Бережківський ліцей Дубровицької міської ради

 

ІІІ

Коваль Любов Овер’янівна

Секція «Літературна творчість»                                    

1.

Ляшко Леся Ігорівна

 

10

Дубровицький ліцей Дубровицької міської ради

 

ІІ

Білотіл Галина Іванівна

2.

Поліщук Вікторія Сергіївна

11

Дубровицький ліцей Дубровицької міської ради

 

І

Білотіл Галина Іванівна

 

2.Відділення Мовознавства

Секція «Українська мова»

 

1.

Яцута Юлія Миколаївна

9

Залузький ліцей Дубровицької міської ради

 

І

 

Котяш Лариса Опанасівна

Секція «Англійська мова»

 

1.

Полейко Микола Вячеславович

9

Бережківський ліцей Дубровицької міської ради

 

І

 

Кузло Наталія Іванівна

2.

Лясковець Ірина Миколаївна

 

9

 

Крупівська гімназія Дубровицької міської ради

ДЧ

поза конкурсом

Філько НаталіяІванівна

3.

Семенчук Юлія Геннадіївна

 

11

Дубровицький ліцей Дубровицької міської ради

ДЧ

поза конкурсом

Бойко І.П.

Семенюк Т.Ю.

Секція «Німецька мова»

 

1.

Дерачиць Святослав Володимирович

9

Дубровицький ліцей Дубровицької міської ради

 

І

 

Дулінець Ольга Миколаївна

 

3. Відділення Філософії та суспільствознавства

Секція «Соціологія»

 

1.

Присяжна Катерина Едуардівна

10

Берестівський ліцей Дубровицької міської ради

 

 

І

Скобель Оксана Василівна

Секція «Педагогіка»

 

1.

 

Приходько Богдана Валентинівна

 

 

11

Дубровицький ліцей Дубровицької міської ради

 

І

Браздецька Тетяна Миколаївна

Секція «Журналістика»

1.

Приходько Богдана Валентинівна

 

11

Дубровицький ліцей Дубровицької міської ради

 

І

Романушко Лілія Борисівна

Секція «Психологія»

1.

Кондрашина Борислава Борисівна

9

Дубровицький ліцей Дубровицької міської ради

ІІ

Євпак Любов Григорівна

 

2.

Рабешко Анастасія Михайлівна

10

Дубровицький ліцей Дубровицької міської ради

І

Євпак Любов Григорівна

 

 

3.

Крупко Софія Михайлівна

10

Сварицевицький ліцей Дубровицької міської ради

ІІІ

Крупко Наталія Антонівна

4.

Стельмашук Анастасія Василівна

11

Селецький ліцей імені Олега Ващишина Дубровицької міської ради

ДЧ

(поза конкурсом)

Дворак Тетяна Володимирівна

 

4.Відділення Історії

Секція «Історія України»

 

1.

Холодько Ярослав Сергійович

10

Дубровицький ліцей Дубровицької міської ради

 

І

Клюйко Жанна Олександрівна

 

Секція «Всесвітня історія»

 

1.

Черпак Роман Михайлович

10

Дубровицький ліцей Дубровицької міської ради

 

І

Конончук Тетяна Сергіївна

Боковець Вячеслав Миколайович

2

Сидоришина Ілона Валентинівна

 

10

Дубровицький ліцей Дубровицької міської ради

ІІ

Кедрук Вячеслав Петрович

Секція «Археологія»

 

1.

Красько Станіслав Вадимович

8

Залузький ліцей Дубровицької міської ради

 

І

Жакун Марія Василівна

Секція «Історичне краєзнавство»

 

1.

Волошина Ілона Олександрівна

9

Дубровицька гімназія №1 Дубровицької міської ради

 

ІІ

Клімчик Володимир Михайлович

2.

Приходько Богдана Валентинівна

11

Дубровицький ліцей Дубровицької міської ради

 

ДЧ

(поза конкурсом)

Конончук Тетяна Сергіївна

Боковець Вячеслав Миколайович

 

 

5.Відділення наук про Землю

Секція «Географія »

1.

Верзун Іуліанія Сергіївна

 

11

Орв’яницький ліцей Дубровицької міської ради

 

І

Правник Ганна Василівна

2.

Єрмійчук Анна Анатоліївна

 

11

Селецький ліцей імені Олега Ващишина Дубровицької міської ради

 

ДЧ

(поза конкурсом)

Дворак Юлія Миколаївна

Секція «Гідрологія»

1.

Міркевич Владислав Дмитрович

9

Заслуцька гімназія Дубровицької міської ради

 

ІІ

Жакун Оксана Михайлівна

 

6.Відділення математика

Секція «Математика»

1.

Буткевич Богдан Олександрович        

11

Дубровицький ліцей Дубровицької міської ради

 

ДЧ

(поза конкурсом)

Островець І.М.

Коломієць О.В.

Секція «Прикладна математика»

1.

Котяш Лілія Олександрівна

 

10

Дубровицький ліцей №2 Дубровицької міської ради

 

ІІІ

Гладка Оксана Федорівна

 

2.

Шиловець Ілона Віталіївна

10

Берестівський ліцей Дубровицької міської ради

 

ІІ

 Боковець Світлана Володимирівна,

 Буткевич Олена Михайлівна

 

3.

Шибанова Марія Вячеславівна

11

Дубровицький ліцей №2 Дубровицької міської ради

 

І

Літвін Ольга Миколаївна

 

Секція «Статистика»

1.

Ютовець Вікторія Василівна

9

Дубровицький ліцей Дубровицької міської ради

 

І

Котяш Володимир Федорович

 

 

7. Відділення фізики та астрономії

Секція «Астрономія»

1.

Кузло Катерина Володимирівна

8

Дубровицький ліцей Дубровицької міської ради

 

І

Місяйло Лідія Володимирівна,

Мислінчук Володимир Олександрович

Секція «Аерофізика та космічні дослідження»

1.

Деркач Агнія Олександрівна

10

Дубровицький ліцей Дубровицької міської ради

 

І

Місяйло Лідія Володимирівна

 

 

8. Відділення хімії та біології

Секція «Загальна біологія»

1.

Яковець Олеся Дмитрівна

8

Великоозерянська гімназія Дубровицької міської ради

 

ІІІ

Яковець Наталія Володимирівна

Секція «Медицина»

1.

Грезенталь Валентин Олександрович

11

Дубровицький ліцей №2Дубровицької міської ради

 

І

Пікнер Олександр Георгійович

2

Воронко Ольга Олександрівна

10

Сварицевицький ліцей Дубровицької міської ради

ДЧ

(поза конкурсом)

Крупко Тетяна Іванівна

Секція «Біологія людини»

1.

Годунко Альона Миколаївна

9

Залузький ліцей Дубровицької міської ради

 

І

Жакун Марія Трохимівна  

Секція «Охорона здоров’я»

1.

Таборовець Віталій Миколайович

9

Заслуцька гімназія

Дубровицької міської ради

 

І

Бруяка Тетяна Василівна

2

Павловець Марія Сергіївна

9

Залузький ліцей

Дубровицької міської ради

ДЧ

(поза конкурсом)

Жакун Марія Трохимівна  

Секція «Хімія»

1.

Яворська Марія Олександрівна

11

Дубровицький ліцей №2

Дубровицької міської ради

ДЧ

(поза конкурсом)

 

Скаржинець Л. В.

2

Кренько Богдана Олегівна

11

Дубровицький ліцей

Дубровицької міської ради

ДЧ

(поза конкурсом)

Мартинюк Г. В., Ремезюк Т. В.

 

9. Відділення Інформаційних технологій

Секція «Інтернет-технології та вебдизайн»

1.

Вишневський Артем Григорович

10

Дубровицький ліцей

Дубровицької міської ради

 

І

 

Щербань Дмитро Сергійович,

Берестень СергійВолодимирович

2.

Колотуша Катерина Андріївна

10

Дубровицький ліцей

Дубровицької міської ради

ДЧ

(поза конкурсом)

Гаврильчик Г. В.

Секція «Кібербезпека»

1.

Янковський Антон Павлович

9

Заслуцька гімназія

Дубровицької міської ради

 

ІІІ

Жакун Катерина Станіславівна

Секція «Комп’ютерна інженерія»

1.

Годунко Андрій Олександрович

9

Колківський ліцейДубровицької міської ради

 

І

Ревук Руслан Романович

Секція «Програмна інженерія»

1.

Андрієвський Андрій Олегович

9

Колківський ліцейДубровицької міської ради

 

І

Ревук Руслан Романович

 

10. Відділення Технічних наук

Секція «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології»

1.

Кібук Кирил Анатолійович  

11

Дубровицький ліцей

Дубровицької міської ради

 

І

 

Кушнір Володимир Володимирович,

Ревук Руслан Романович

 

  • Переглядів: 255
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9