Головна
Дубровицька
міська рада
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Провідник по сайту  »   » » Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Географія

Клас

Прізвище, ім’я учня

Прізвище, ініціали вчителя

ЗЗСО

Місце

8

Дем’янець Назар Миколайович

Грицюк В.Г.

Сварицевицький ОЗ ЗСО І-ІІІ ст. Дубровицької міської ради

І

9

Костючок Наталія Олегівна

Скумін М.М.

Бережківська ЗОШ І-ІІІ  ст. Дубровицької міської ради

ІІІ

10

Тушич Анастасія Юріївна

Скумін М.М.

Бережквіська ЗОШ І-ІІІ ст. Дубровицької міської ради

ІІ

11

Олексійовець Валерія Олександрівна

Скумін М.М.

Бережківська ЗОШ І-ІІІ ст. Дубровицької міської ради

ІІІ

 

Історія

Клас

Прізвище, ім’я учня

Прізвище, ініціали вчителя

ЗЗСО

Місце

8

Гайдиш Ангеліна Юріївна

Деркач С.Я.

Залузький ОЗ ЗСО І-ІІІ ст. Дубровицької міської ради

І

8

Ярмошевич Андрій Олександрович

Клюйко Ж.О.

Дубровицький нвк «Ліцей-школа» Дубровицької міської ради

ІІ

9

Гольц Вікторія Олександрівна

Турук Г.С.

Сварицевицький ОЗ ЗСО І-ІІІ ст. Дубровицької міської ради

ІІІ

10

Котяш Софія Миколаївна

Степанюк О.І.

Колківський ЗЗСО І-ІІІ ст. Дубровицької міської ради

ІІ

10

Котяш Ангеліна Сергіївна

Деркач С.Я.

Залузький ОЗ ЗСО І-ІІІ ст.Дубровицької міської ради

ІІІ

11

Герасимчук Ірина Миколаївна

Дука С.В.

Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Дубровицької міської ради

ІІІ

11

Бруяка Микола Миколайович

Деркач С.Я.

Залузький ОЗ ЗСО І-ІІІ ст. Дубровицької міської ради

ІІІ


Астрономія 

Клас

Прізвище, ім’я учня

Прізвище, ініціали вчителя

ЗЗСО

Місце

10

Твердун Тетяна Анатоліївна

Місяйло Л.В.

Дубровицький НВК «Ліцей-школа» Дубровицької міської ради

І

10

Гарболінський Владислав Дмитрович

Батан І.М.

Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Дубровицької міської ради

ІІ

11

Черпак Іван Михайлович

Місяйло Л.В.

Дубровицький НВК «Ліцей-школа» Дубровицької міської ради

І

 

Екологія

Клас

Прізвище, ім’я учня

Прізвище, ініціали вчителя

ЗЗСО

Місце

10

Поліщук Вікторія Сергіївна

Жакун Л. М.

Дубровицький НВК «Ліцей-школа» Дубровицької міської ради

ІІ

11

Давидчук Анастасія Володимирівна

Батан О.Г.

Дубровицький НВК «Ліцей-школа» Дубровицької міської ради

І

11

Міркевич Лідія Іванівна

Кузьмич О.М.

Великоозерянський НВК «Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»Дубровицької міської ради

ІІ

11

Чудік Тетяна Олександрівна

Дворак Ю.М.

Селецький ЗЗСО І-ІІІ ст. ім.О.Ващишина Дубровицької міської ради

ІІІ


Фізика

Клас

Прізвище, ім’я учня

Прізвище, ініціали вчителя

ЗЗСО

Місце

7

Лінкевич Максим Дмитрович

Місяйло Л.В.

Дубровицький НВК «Ліцей-школа» Дубровицької міської ради

ІІ

8

Денищич Павло Володимирович

Місяйло Л.В.

Дубровицький НВК «Ліцей-школа» Дубровицької міської ради

ІІ

8

Адамчук Артур Михайлович

Сидоришина Л.Й.

Селецький ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О. Ващишина Дубровицької міської ради

ІІІ

9

Бандурський Данило Максимович

Місяйло Л.В.

Дубровицький НВК «Ліцей-школа» Дубровицької міської ради

ІІ

10

Кушнір Олександр Володимирович

Кушнір В.В.

Дубровицький НВК «Ліцей-школа» Дубровицької міської ради

І

10

Галушко Дмитро Степанович

Киркевич Д.В.

Сварицевицький ОЗ ЗСО І-ІІІ ст. Дубровицької міської ради

ІІІ

10

Грезенталь Валентин Олександрович

Батан І.М.

Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Дубровицької міської ради

ІІІ

11

Черпак Іван Михайлович

Кушнір В.В.

Дубровицький НВК «Ліцей-школа» Дубровицької міської ради

ІІ

11

Булак Василь Вікторович

Петрович Д.С.

Лютинський ЗЗСО І-ІІІ ст. Дубровицької міської ради

ІІІ

    Вітаємо призерів  ІІ (районного)  етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад та їх наставників !

  • Переглядів: 655
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9