Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Наш канал


 Вітання від Бережницького НВКЗверніть увагу


 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу 

Пропонуємо прийняти участь у міжнародному семінарі 

Рекомендації для проведення заходів до дня безпечного Інтернету

Анонс спортивних подій

02 квітня. Районна спартакіада з волейболу серед дівчат. Спортзали Дубровицького НВК «Школа – ліцей». Початок 11.00.


03 квітня. Районна спартакіада з волейболу серед юнаків. Спортзали Дубровицького НВК «Школа – ліцей». Початок 11.00.


06 квітня. Кубок відкриття  ВФСТ «Колос» з футболу (Північна зона).           м. Дубровиця. стадіон «Горинь». Початок 11.00.


07 квітня. Суперкубок району з футболу «Сокіл»(Осова) - «Случ»(Колки). м. Дубровиця. стадіон «Горинь». Початок 13.00.


Футбол

Цієї неділі офіційно стартував футбольний сезон 2018 року в нашому районі. У матчі за суперкубок району зійшлися між собою чемпіони району «Случ» (Колки) і срібні призери ФК «Жадень» (Жадень). Гра повинна була відбутися на міському стадіоні «Горинь», але через погодні умови газон стадіону ще готовий приймати ігри. Представники команд домовилися провести гру в с.Жадень.

О 13.00 гра розпочалася. З перших ініціативою заволоділи футболісти «Случа», нападник яких Сидоришин Валентин міг двічі відкрити рахунок продовж перших 20 хвилин, але на жаль двічі пробив повз ворота. У другій половині першого тайму гра вирівнялася і гравці ФК «Жадень» мали декілька нагод відзначитися проте надійно зіграв голкіпер«Случа» Мазур Олег. Після перерви значно впав темп гри гольових моментів майже не було, надійно грали захисники обох команд. Основний час закінчився 0-0,відповідно до регламенту було призначено додатковий час 2 тайми по 15 хвилин. На початку додаткового часу Сидоришин Валентин вийшов сам-на-сам з воротарем суперника і знову пробив невдало, у відповідь футболісти ФК «Жадень» провели чудову комбінацію у результаті якої по порожнім воротам пробивав Василевич Ігор (вище воріт). Розв’язка гри сталася на 110 хвилині гри, під час чергової атаки гравець ФК «Жадень» Дідух Михайло пробив через себе по м’ячу, поціливши у нижній кут команди «Случ» 1-0. Заключні хвилини гри пройшли в атаках «Случа», але зрівняти рахунок не вдалося. Цікава, видовищна гра закінчилася з рахунком 1-0 на користь «ФК Жадень», гравці якої стали володарями суперкубку району 2018. Кращими гравцями гри було визнано Мазура Олега і Дідуха Михайла, які отримали призи від управління освіти, молоді та спорту і РО ВФСТ «Колос».

 
 

Футбол

 

Футбол

 

Футбол

 


  • Переглядів: 501
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9