Головне меню:

ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ

28 березня 2018 року на базі центру позашкільної освіти відбулосязасідання районної творчої групи заступників директорів з виховної роботи по роботі з батьківською громадськістю.

Рабешко Г.З. - головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації зазначила, з прийняттям нового «Закону про освіту» змінилисяпідходи до процесу виховання. Вона підкреслила, що формування характеру можливе лише через наскрізний досвід, тому основний виховний вплив на дитину повинен здійснюватись через уроки. А оскільки новий освітній закон дає батькам ширші можливості залучення до життя школи, тому дуже важливо, щоб дана співпраця була плідною і дала позитивні результати.

Методист з виховної роботи Кот В.І. ознайомила присутніх з інноваційними формами та методами роботи з батьками.

Придюк І.А.- заступник директора з виховної роботи Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ст.. №2, Яцута О.І. – заступник директора з виховної роботи Сварицевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-ДНЗ» поділилися досвідом роботи з даного питання.

В процесі обговорення заступники директорів вирішилиузагальнити напрацьований досвід за рік, створити банк даних по роботі з батьківською громадськістю, провести упродовж 2018/2019 н.р. навчання-тренінги для класних керівників.

 
 
 

ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ

 

ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ

 


  • Переглядів: 117