Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » Черговий успіх Дубровиччанок !

Черговий успіх Дубровиччанок !

Щороку наші юні землячки демонструють хороші результати на різноманітних змаганнях як з великого футболу так і з міні-футболу або ж футзалу.

Не став вийнятком і цьогорічний чемпіонат Рівненської області з футзалу серед дівчат 2002-2003 р.н., що відбувся 15 лютого в м.Костопіль.

Нашу команду поряд з першою командою Костопільського спортивного ліцею було визначено фаворитами і розподілено в різні групи. Також Дубровиччанкам склали конкуренцію команди Гощанського та Костопільського районів.

Були всі сподівання, що саме наші землячки змагатимуться за «золоті» нагороди, проте в напруженій боротьбі за декілька хвилин до завершення зустрічі не вдалось втримати перевагу над Костопільчанами 1:2. В наступній грі наша команда не залишила шансів Гощанкам 4:1, здобувши право боротись за 3 місце.

В паралельній групі не було рівних першій команді спортивного ліцею з Костополя, постійним переможцям як обласних так і Всеукраїнських змагань, які в підсумку і здобули першість. В зустрічі за «бронзу» наші футзалістки здобули переконливу перемогу на Сарненчанками 9:2, продемонструвавши високий рівень гри та самовіддачі.

Честь району захищали: Дука Анастасія (Дубровиця, воротар), Щур Яна (Кривиця), Холодько Юлія (Сварицевичі), Янковська Леся, Скаржинець Анастасія, Федорова Яна, Хомич Софія, Сорочан Яна (Людинь) – тренер Ютовець Юрій П., Годунко Аліна (Колки), Удодік Марія (Залужжя) – тренер Котяш Григорій Ю., Фурсович Юлія та Пінчук Галина (Берестя) – тренер Клюйко Віталій Г.

Управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації щиро вдячні всім тренерам за підготовку юних спортсменок, а особливо головному тренеру команди Ютовцю Юрію П., бажаємо усім міцного здоров’я, подальших спортивних злетів.

 

 

 

 

Дирекція Дубровицької ДЮСШ.

 
 

Черговий успіх Дубровиччанок !

 

Черговий успіх Дубровиччанок !

 

Черговий успіх Дубровиччанок !

 


  • Переглядів: 1 528
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9