Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу

 
Особи, що зверталися для працевлаштування


 Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад  педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області

 


Анонс спортивних подій


17 жовтня. Чемпіонат області з футболу серед ветеранів ФК «Дубровиця»  - «Полісся» (Рокитне). м.Дубровиця. стадіон «Горинь». Початок 17.00.                 

                         

18-19 жовтня. Районний етап змагань “Шкіряний м’яч” з футболу серед юнаків. м.Дубровиця. стадіон «Горинь». Початок 11.00.                                             

20 жовтня. Чемпіонат області з футболу серед ветеранів ФК «Дубровиця»  - «Ізотоп» (Вараш). м.Дубровиця. стадіон «Горинь». Початок 15.00.                                        

21 жовтня. Кубое району з футболу. Фінал. «Сокіл» (Осова) – «Юність» (Залужжя).


21 жовтня. Першість області з футболу. Фінальний етап. 4тур. «Лісівник» (Дубровиця) – «Енергія» (Володимирець). Початок 15.00.


Провідник по сайту  »   » » Черговий успіх Дубровиччанок !

Черговий успіх Дубровиччанок !

Щороку наші юні землячки демонструють хороші результати на різноманітних змаганнях як з великого футболу так і з міні-футболу або ж футзалу.

Не став вийнятком і цьогорічний чемпіонат Рівненської області з футзалу серед дівчат 2002-2003 р.н., що відбувся 15 лютого в м.Костопіль.

Нашу команду поряд з першою командою Костопільського спортивного ліцею було визначено фаворитами і розподілено в різні групи. Також Дубровиччанкам склали конкуренцію команди Гощанського та Костопільського районів.

Були всі сподівання, що саме наші землячки змагатимуться за «золоті» нагороди, проте в напруженій боротьбі за декілька хвилин до завершення зустрічі не вдалось втримати перевагу над Костопільчанами 1:2. В наступній грі наша команда не залишила шансів Гощанкам 4:1, здобувши право боротись за 3 місце.

В паралельній групі не було рівних першій команді спортивного ліцею з Костополя, постійним переможцям як обласних так і Всеукраїнських змагань, які в підсумку і здобули першість. В зустрічі за «бронзу» наші футзалістки здобули переконливу перемогу на Сарненчанками 9:2, продемонструвавши високий рівень гри та самовіддачі.

Честь району захищали: Дука Анастасія (Дубровиця, воротар), Щур Яна (Кривиця), Холодько Юлія (Сварицевичі), Янковська Леся, Скаржинець Анастасія, Федорова Яна, Хомич Софія, Сорочан Яна (Людинь) – тренер Ютовець Юрій П., Годунко Аліна (Колки), Удодік Марія (Залужжя) – тренер Котяш Григорій Ю., Фурсович Юлія та Пінчук Галина (Берестя) – тренер Клюйко Віталій Г.

Управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації щиро вдячні всім тренерам за підготовку юних спортсменок, а особливо головному тренеру команди Ютовцю Юрію П., бажаємо усім міцного здоров’я, подальших спортивних злетів.

 

 

 

 

Дирекція Дубровицької ДЮСШ.

 
 

Черговий успіх Дубровиччанок !

 

Черговий успіх Дубровиччанок !

 

Черговий успіх Дубровиччанок !

 


  • Переглядів: 690
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9