Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу

 
Особи, що зверталися для працевлаштування


 Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад  педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області

 


Анонс спортивних подій


17 жовтня. Чемпіонат області з футболу серед ветеранів ФК «Дубровиця»  - «Полісся» (Рокитне). м.Дубровиця. стадіон «Горинь». Початок 17.00.                 

                         

18-19 жовтня. Районний етап змагань “Шкіряний м’яч” з футболу серед юнаків. м.Дубровиця. стадіон «Горинь». Початок 11.00.                                             

20 жовтня. Чемпіонат області з футболу серед ветеранів ФК «Дубровиця»  - «Ізотоп» (Вараш). м.Дубровиця. стадіон «Горинь». Початок 15.00.                                        

21 жовтня. Кубое району з футболу. Фінал. «Сокіл» (Осова) – «Юність» (Залужжя).


21 жовтня. Першість області з футболу. Фінальний етап. 4тур. «Лісівник» (Дубровиця) – «Енергія» (Володимирець). Початок 15.00.Футзал

Цієї неділі завершився чемпіонат району з футболу, який тривав чотири неділі. У попередньому етапі прийняли участь 25 команд, які були розбиті на груп по 5 команд у кожній. Після його завершення вперше було створено 1 та 2 ліги по десять команд у кожній. Чемпіонами району стала команда МФК «Ясинець», яка зазнала тільки однієї поразки. Впевнено перемігши своїх головних суперників команду «Юніор» (Дубровиця) 6-1, які стали срібними призерами та МФК «Батьківщина» з рахунком 4-2, минулорічні чемпіону цього року стали бронзовими призерами.

Переможцями другої ліги несподівано стали дебютанти першості команда «Алмаз» (Смородськ), які зуміли випередити фаворитів першості команду «Случ» (Колки), третє місце у команди с.Лютинськ.

Усі призери чемпіонату та першості району були нагороджені кубками та медалями за сприяння благодійного фонду В.Яніцького «Наш Край».

Учасники чемпіонату висловлюють подяку директорам Дубровицького НВК «Школа-ліцей», Берестівського НВК, Лютинського НВК та Людинської ЗОШ за наданні спортивні зали для проведення чемпіонату та пешості району з футзалу.

 
 

Футзал

 

Футзал

 

Футзал

 

Футзал

 

Футзал

 

Футзал

 

Футзал

 

Футзал

 

Футзал

 


  • Переглядів: 243
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9