Департамент освіти і науки
Рівненської ОДА

Провідник по сайту  »   » » Педагоги - віддані футболу.

Педагоги - віддані футболу.

Традиційний турнір з міні – футболу «Різдво-2018» серед працівників навчальних закладів району відбувся. Турнір зібрав учасників із 18 навчальних закладів району, які обєдналися у 8 команд. Перше місце вибороли команда Осівської та Крупівської шкіл. Другими стали освітяни із Миляцької , та Перебродівської шкіл, третє – команда Лудинськго,Золотинського та Тумінського закладів освіти. На четвертому місці стали педагоги з об’єднаної команди міських шкіл. Вперше не увійшли у число переможців працівники ДЮСШ.

Кращими гравцями визнано Богдана Мозоля із Крупівської ,Правника Володимира із Миляцької та Стрибулевича Дениса із Туменської школи. Суддівська колегія відмітила і самих активних учасників турніру –ветерана педагогічної праці та спортивного руху району Віктора Твердуна та самого успішного тренера 2017 року Романа Стрибулевича.

Переможці змагань нагороджені кубками та грамотами управління освіти та ради районної організації профспілки працівників освіти.

Учасників турніру привітали начальник управління освіти, молоді і спорту Стасюк Н.І. та голова ради районної організації профспілки працівників освіти Твердюк В.М.