Головне меню:

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

15 грудня 2017 року на базі Дубровицького НВК «Ліцей-школа» відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. Взяли участь 63 учні  навчальних закладів Дубровицького району. Переможцями стали :


8 клас

І місце

Петровець Іван, Дубровицький НВК (вч.Паламарчук Ю.С.);


ІІ місце

Анішкевич Михайло, Сварицевицький НВК (вч.Анішкевич А.В.);

Коржик Андрій, Дубровицький НВК (вч.Паламарчук Ю.С.);

Конончук Дмитро,Орвʼяницький НВК (вч. Стельмах П.П.);


ІІІ місце

Бачук Ігор, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1(вч. Гордієва С.А.);

Калюх Ярослав, Берестівський НВК (вч.Вабіщевич А.В.);

Гаврильчик Яна, Мочулищенський НВК (вч.Нагаєць Г.В.);

Молчанович Анастасія, Колківський НВК (вч. Покидько П.Д.)

Лещук Юлія, Лютинський НВК (вч. Вальковець Н.Ф.);


9клас

І місце

Бобіков Віталій, Дубровицький НВК (вч.Берестень С.В.);


ІІ місце

Васильчик Валентина, Заслуцький НВК (вч. Кривець І.Б.);

Панько Максим, Селецький НВК (вч. Ракович М.О.);

Потерайко Євгеній, Орвʼяницький НВК (вч. Стельмах П.П.);


ІІІ місце

Буткевич Дмитро, Дубровицька ЗОШ №2(вч. Стрибулевич К.В.);

Крупко Діана, Сварицевицький НВК (вч.Анішкевич А.В.);

Бачук Владислав, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1(вч. Гордієва С.А.);

Буткевич Святослав, Берестівський НВК (вч. Вабіщевич А.В.);


10 клас

І місце

Пришко Сергій, Дубровицький НВК (вч.Паламарчук Ю.С.);


ІІ місце

Веленець Валентин, Дубровицький НВК (вч.Берестень С.В.);

Яцута Владислав, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1(вч. Гордієва С.А.);


ІІІ місце

Добринська Олена, Орвʼяницький НВК (вч. Стельмах П.П.);

Холодько Анастасія, Сварицевицький НВК (вч.Анішкевич А.В.);

Мозоль Юрій, Берестівський НВК (вч. Вабіщевич А.В.);


11 клас

І місце

Потер Святослав, Дубровицький НВК (вч.Паламарчук Ю.С.);


ІІ місце

Бойко Віталій, Бережківська ЗОШ І-ІІІ ст.(вч . Красько А.О.);

Краєвський Олександр, Дубровицький НВК (вч.Паламарчук Ю.С.);

Галушко Аліна, Сварицевицький НВК (вч.Анішкевич А.В.);

Позняк Ілона, Мочулищенський НВК (вч.Нагаєць Г.В.);


ІІІ місце

Шкут Владислав, Дубровицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1(вч. Гордієва С.А.);

Вальковець Сергій, Орвʼяницький НВК (вч. Стельмах П.П.);

Клюйко Володимир, Берестівський НВК (вч. Вабіщевич А.В.).


Вітаємо переможців олімпіади та вчителів, які їх підготували !!!

Хай вам щастить і надалі у всіх змаганнях!!!


  • Переглядів: 366