Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » Сімейні перегони

Сімейні перегони

Традиційно в листопаді в Рівненській області стартує обласна спортивна гра «Сімейні перегони. Велика сім’я» , метою якої є стимулювання активного сімейного дозвілля , пропаганда здорового способу життя та активного відпочинку жителів краю. Цього року розпочався вже сьомий сезон , приємно що після річної перерви у змаганнях прийняла участь і спортивна сім’я Серко у складі тата Анатолія Максимовича , мами Наталії Ярославівни , сина Миколи та доньки Богдани . 20 листопада відбувся I тур змагань у місті Сарни. Для участі в перегонах прибуло сім сімей з північних районів області, які прийнячи участь у чотирьох конкурсах . Наші спортсмени вибороли два других , одне третє та одне четверте місця , що дало змогу посісти загальне друге місце за підсумками перегонів. Дебют пройшов вдало, сподіваємось , що в подальшій боротьбі призових місць буде тільки більшати.

 
 
 
Сімейні перегони
Сімейні перегони
Сімейні перегони
Сімейні перегони
  • Переглядів: 1 098
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9