Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал


 Виступ учнів на святі підняття прапора 

Відео-презентація НУШ Сварицевицького НВК


Зверніть увагу


 Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу Уповноважені особи  з питань протидії булінгу по закладах загальної середньої освіти

Анонс спортивних подій


24 листопада. Районна спартакіада серед школярів з шахів і шашок. Дубровицька ЗОШ № 1 І-ІІІ ст.  Початок 11.00.


24 листопада. Фінал кубку району з футболу.


Провідник по сайту  »   » » Інформація – це важливо!

Інформація – це важливо!

24 листопада відбувся черговий семінар голів профспілкових комітетів навчальних закладів Дубровицького району на базі роботи профспілкового комітету Берестицького НВК. Головна мета семінару - вдосконалення організаційної роботи профкому та впровадження сучасних комунікативних форм і методів роботи в оперативному інформуванні спілчан.

Використано різні форми роботи. Голова профкому Вабіщевич А.В. супроводжував презентацію організаційної роботи профкому слайдами, переглянули відео ролик засідання профкому Берестицького НВК«Про погодження графіку відпусток», підготовлено виставку документації профспілкового комітету.

Директор НВК Клімчук С.Т. прокоментував та познайомив з усіма документами, які приймаються дирекцією у погодженні з профспілковим комітетом. Учасники семінару спілкувалися через скайп зв'язок із заступником голови Рівненської обласної ради профспілки працівників освіти і науки України Ковальчук М.Ю. Вона познайомила з основними тенденціями нової Галузевої Угоди на 2016-2020 роки, схваленої Пленумом ЦК профспілки лише вчора. Голови профкомів - Орвяницького НВК Буткевич Н.А., Колківського НВК Андрієвська Т.М., ЗОШ №2 міста Дубровиці Петрусь Л.П., ДНЗ №5 міста Дубровиці Красько О.П. проаналізували додаткові гарантії, передбачені Галузевою Угодою.

Учасники семінару працювали із сайтом Профспілки працівників світи і науки України, переглянули відео- виступ голови ЦК Профспілки Г.Труханова на парламентських слуханнях про фінансування освіти, надіслали запит ЦК Галузевої Профспілки щодо атестації кухарів дошкільних закладів. Ознайомилися із сайтом Рівненської обласної ради профспілки. З метою розширення можливостей інформаційної діяльності ради профспілки через засоба ІКТ(інтернет) створили спільноту у мережі Фейсбук «Профспілка освітян Дубровиччини». Запрошуємо усіх спілчан до участі в цій спільноті!

В роботі семінару взяла участь і виступила начальник управління освіти, молоді і спорту Дубровицької РДА Стасюк Н.І.Вона розповіла про закінчення управлінням освіти фінансового року. Завірила. що надбавка за престижність педагогічної праці у листопаді-грудні 2016 буде виплачена в розмірі 20% посадового окладу, грошової винагороди та матеріальної допомоги обслуговуючому персоналу. Ніна Іванівна поділилася враженнями від участі в парламентських слуханнях про фінансування освіти, та форумі , «Україна на шляху децентралізації».

Голова райради профспілки зосередила увагу на основних проблемах профспілкового руху. Сподобався всім і мультфільм «Казка про профспілку»

Адміністрація закладу познайомила учасників семінару з умовами праці усіх категорій працівників та кімнатою психологічної розгрузки педагогів. Господарі подбали і про релаксацію учасників семінару, запросивши усіх на хвилинку на посиденьки у Бересті.

 

 

В.Твердюк – голова райради профспілки працівників освіти.

 
Інформація – це важливо!
Інформація – це важливо!
Інформація – це важливо!
Інформація – це важливо!
Інформація – це важливо!
Інформація – це важливо!
Інформація – це важливо!
Інформація – це важливо!
 

  • Переглядів: 830
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9