Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » Стартував фестиваль-конкурс «Бурштинові таланти»

Стартував фестиваль-конкурс «Бурштинові таланти»

12 травня 2016 року на базі центру позашкільної освіти стартував відбірковий тур фестивалю-конкурсу талановитих дітей «Бурштинові таланти». Участь у конкурсі взяло 17 учасників із 13 навчальних закладів району, а саме: із Людинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Осівського, Лютинського, Великоозерянського, Жаденського, Нивецького, Заслуцького, Підліснянського, Трипутнянського НВК, Золотинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Бережківського ДНЗ «Малятко», Людинського ДНЗ «Берізка», Дубровицького ДНЗ № 1 «Теремок».


На огляд комісії було запропоновано виступи у трьох номінаціях – вокальне мистецтво, хореографічне мистецтво та оригінальне мистецтво, яке було представлено декламацією віршів.

Маленькі учасники мали змогу не лише позмагатися, а й побути у ролі глядачів, повболівати та підтримати своїх ровесників. Приємно відзначити, що наймолодших учасників прийшли підтримати не лише їх наставники, а й мами, тата, бабусі.

Журі відмітили старанність та наполегливість усіх дітлахів, адже кожен із учасників доклав максимум зусиль, щоб виступити достойно. Емоційними та артистичними були маленькі декламатори, оригінальними та неповторними –співаки, а танцюристи запам’яталисядрайвовими та запальними.

 
Відео-звіт 

  • Переглядів: 1 950
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9