Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал
Зверніть увагу


 Уповноважені особи  з питань протидії булінгу по закладах загальної середньої освіти 

Законодавчі акти щодо протидії булінгу (цькуванню) 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу

Анонс спортивних подій

23 червня. Першість Рівненської області з футболу 11 тур. «Лісівник» (Дубровиця)м – «Енергія» (Володимирець). Початок 15.00.

Провідник по сайту  »   » » Зустріч із педагогами-фронтовиками

Зустріч із педагогами-фронтовиками

Зустріч із педагогами-фронтовиками

 

В День памяті і примирення та 71-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні начальник управління освіти, молоді і спорту Дубровицької РДА Стасюк Н.І. та голова ради районної організації профспілки працівників освіти і науки Твердюк В.М. спеціаліст управління освіти Рабешко Г.З., директор ЦПО Семенюк М.І.щиро привітали зі святом учасників тих буремних подій – колишніх педагогів району – вчителя, голову профспілкового комітету Осівського НВК Ванейчика Данила Кириловича та керівника гуртків Дубровицького ЦПО Кренька Федора Івановича.

За дружньою розмовою лунали спогади про буремні і тяжкі військові будні, молодість та вчительську працю.

Данило Кирилович був призваний у Радянську Армію 14.06.1944 року. прослужив - 6 років і 3 місяці. Військова спеціальність мінометник, тому сьогодні йому знайома зброя. яка стріляє на Сході України. Це дуже болюча тема для кожного українця. тим більше для того , хто пройшов ту далеку війну. Згадували бої . з якими пройшов Данило Кирилович Україну, Угорщину, Австрію, Чехію та Німеччину та зустрічі на фронтових дорогах з батьком у Києві і Львові.

Федір Іванович Кренько призваний на військову службу також у 1944 році, також прослужив 6 років. Військова спеціальність радист – коректировщик. Школа, яку пройшов Федір Іванович в армії пригодилася у мирному житті. Любов до радіоконструювання . судномоделювання, гри на баяні, хорового співу та танцю передавав своїм учням більше 50 років. До цього часу він дружить з технікоюі допомагає людям.

Наші дорогі , шановні Ветерани! Живіть ще довго, довго при доброму здоровї,радійте сьогоденню, будьте завжди в строю, подавайте приклади для наслідування нинішній молоді. Їм це дуже і дуже потрібно. Бо Ви – це жива історія подвигу, що став безсмертним!

 

 

Зустріч із педагогами-фронтовиками

  • Переглядів: 834
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9