Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » Зустріч із педагогами-фронтовиками

Зустріч із педагогами-фронтовиками

Зустріч із педагогами-фронтовиками

 

В День памяті і примирення та 71-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні начальник управління освіти, молоді і спорту Дубровицької РДА Стасюк Н.І. та голова ради районної організації профспілки працівників освіти і науки Твердюк В.М. спеціаліст управління освіти Рабешко Г.З., директор ЦПО Семенюк М.І.щиро привітали зі святом учасників тих буремних подій – колишніх педагогів району – вчителя, голову профспілкового комітету Осівського НВК Ванейчика Данила Кириловича та керівника гуртків Дубровицького ЦПО Кренька Федора Івановича.

За дружньою розмовою лунали спогади про буремні і тяжкі військові будні, молодість та вчительську працю.

Данило Кирилович був призваний у Радянську Армію 14.06.1944 року. прослужив - 6 років і 3 місяці. Військова спеціальність мінометник, тому сьогодні йому знайома зброя. яка стріляє на Сході України. Це дуже болюча тема для кожного українця. тим більше для того , хто пройшов ту далеку війну. Згадували бої . з якими пройшов Данило Кирилович Україну, Угорщину, Австрію, Чехію та Німеччину та зустрічі на фронтових дорогах з батьком у Києві і Львові.

Федір Іванович Кренько призваний на військову службу також у 1944 році, також прослужив 6 років. Військова спеціальність радист – коректировщик. Школа, яку пройшов Федір Іванович в армії пригодилася у мирному житті. Любов до радіоконструювання . судномоделювання, гри на баяні, хорового співу та танцю передавав своїм учням більше 50 років. До цього часу він дружить з технікоюі допомагає людям.

Наші дорогі , шановні Ветерани! Живіть ще довго, довго при доброму здоровї,радійте сьогоденню, будьте завжди в строю, подавайте приклади для наслідування нинішній молоді. Їм це дуже і дуже потрібно. Бо Ви – це жива історія подвигу, що став безсмертним!

 

 

Зустріч із педагогами-фронтовиками

  • Переглядів: 1 036
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9