Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал
Зверніть увагу


 Уповноважені особи  з питань протидії булінгу по закладах загальної середньої освіти 

Законодавчі акти щодо протидії булінгу (цькуванню) 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу

Анонс спортивних подій

23 червня. Першість Рівненської області з футболу 11 тур. «Лісівник» (Дубровиця)м – «Енергія» (Володимирець). Початок 15.00.

Провідник по сайту  »   » » Огляд спортивних подій

Огляд спортивних подій

Футбол


07 травня в місті Рівне відбулись фінальні змагання на приз клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2004 р.н. До фінальної частини пробилися 8 команд з районів області та м.Рівне. Серед учасників змагань були і команда юних футболістів нашого району сформована на базі НВК «Школа-ліцей». Упершій грі нашим хлопцям протистояла команда Млинівського району, наша команда здобула переконливу перемогу 4-2. Наступним суперником бала збірна Рівненського району, гра проходила за переваги суперників але надійна гра наших захисників і воротаря та реалізація гольового моменту принесла нам перемогу 1-0. У третій грі ми зустрічалися з господарями турніру міською школою № 26 і зазнали поразки 0-3. За підсумками ігор в групі наші юні футболісти здобули право грати за почесне третє місце з представниками Костопільського району. Після двох таймів напруженої боротьби рахунок не було відкрито 0-0 , а в серії післяматчевих пенальті фортуна посміхнулась дубровичанам 4-2. За підсумками змагань команда Дубровицького району здобула бронзові медалі , а переможцями стали футболісти Рівненської школи № 26. До змагань готував команду тренер Дубровицької ДЮСШ Стрибулевич Р.І.

 

  

З 03 по 07 травня в м. Тернопіль відбувся Чемпіонат України з футболу серед дівчат U-15. У змаганнях прийняло участь 20 команд з усіх куточків України. Приємно, що серед учасників була і наша команда ДЮСШ Дубровиця. Після урочистого відкриття змагань, почалася боротьба на зелених полях. На груповому етапі суперниками наших футболісток були представниці Волинської та Одеської областей. На жаль у груповому турнірі гра у наших дівчат не пішла, поразки від Ковельчанки 0-3 та Чорноморочки 0-2. Продовжили боротьбу за 13-20 місця. Було здобуто перемоги над збірною Чернівецької області 1-0 , збірною Хмельницької області 1-0 та розійшлися миром зі збірною Закарпатської області 0-0. Упідсумку 13 місце. До складу команди входили учениці Залузького НВК, Берестівського НВК, Людинської ЗОШ, Лютинського НВК, Перебродівського НВК.

 
Огляд спортивних подій
Огляд спортивних подій
Огляд спортивних подій
Огляд спортивних подій
Огляд спортивних подій
Огляд спортивних подій
 
Огляд спортивних подій
Огляд спортивних подій
Огляд спортивних подій
  • Переглядів: 753
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9