Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » Огляд спортивних подій

Огляд спортивних подій

Футбол


07 травня в місті Рівне відбулись фінальні змагання на приз клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2004 р.н. До фінальної частини пробилися 8 команд з районів області та м.Рівне. Серед учасників змагань були і команда юних футболістів нашого району сформована на базі НВК «Школа-ліцей». Упершій грі нашим хлопцям протистояла команда Млинівського району, наша команда здобула переконливу перемогу 4-2. Наступним суперником бала збірна Рівненського району, гра проходила за переваги суперників але надійна гра наших захисників і воротаря та реалізація гольового моменту принесла нам перемогу 1-0. У третій грі ми зустрічалися з господарями турніру міською школою № 26 і зазнали поразки 0-3. За підсумками ігор в групі наші юні футболісти здобули право грати за почесне третє місце з представниками Костопільського району. Після двох таймів напруженої боротьби рахунок не було відкрито 0-0 , а в серії післяматчевих пенальті фортуна посміхнулась дубровичанам 4-2. За підсумками змагань команда Дубровицького району здобула бронзові медалі , а переможцями стали футболісти Рівненської школи № 26. До змагань готував команду тренер Дубровицької ДЮСШ Стрибулевич Р.І.

 

  

З 03 по 07 травня в м. Тернопіль відбувся Чемпіонат України з футболу серед дівчат U-15. У змаганнях прийняло участь 20 команд з усіх куточків України. Приємно, що серед учасників була і наша команда ДЮСШ Дубровиця. Після урочистого відкриття змагань, почалася боротьба на зелених полях. На груповому етапі суперниками наших футболісток були представниці Волинської та Одеської областей. На жаль у груповому турнірі гра у наших дівчат не пішла, поразки від Ковельчанки 0-3 та Чорноморочки 0-2. Продовжили боротьбу за 13-20 місця. Було здобуто перемоги над збірною Чернівецької області 1-0 , збірною Хмельницької області 1-0 та розійшлися миром зі збірною Закарпатської області 0-0. Упідсумку 13 місце. До складу команди входили учениці Залузького НВК, Берестівського НВК, Людинської ЗОШ, Лютинського НВК, Перебродівського НВК.

 
Огляд спортивних подій
Огляд спортивних подій
Огляд спортивних подій
Огляд спортивних подій
Огляд спортивних подій
Огляд спортивних подій
 
Огляд спортивних подій
Огляд спортивних подій
Огляд спортивних подій
  • Переглядів: 916
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9