Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » Наші дівчата – чемпіонки області

Наші дівчата – чемпіонки області

 

Наші дівчата – чемпіонки області 


27 квітня 2016 року в м.Костопіль відбулись фінальні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» серед дівчаток 2002-2003 р.н. Честь нашого захищали школярки із чотирьох шкіл району. Кістяк команди (7 гравців) склали дівчатка з Людинської ЗОШ – переможці районного етапу. Були також залучені юні футболістки із Берестівського, Лютинського та Колківського НВК.

У ході змагань наші юнки впевнено обіграли команду Рівненського (4:0) та Сарненського (2:0) районів. Рахунок 2:1 зафіксував суддя у фінальному поєдинку із школярками Костопільського району.

Наші юні зірочки нагороджені медалями та дипломами обласної федерації футболу, а Годунко Аліна отримала в подарунок футбольний м’яч – приз найтехнічнішому гравцю турніру. Молодці дівчатка! Так тримати!

 

Наші дівчата – чемпіонки області

  • Переглядів: 1 021
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9