Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » Фінальна перемога

Фінальна перемога

13 лютого 2016року відбувся фінальний етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Змагання проводиться з метою сприяння утвердженню державного статусу української мови в країні, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання пошани до культури і традицій українського народу.

Фінальний етап цього престижного турніру стартував одночасно в один день в усіх регіонах України за єдиними завданнями, підготовленими МОН для кожної вікової категорії учасників зокрема.У цьому етапі конкурсу взяли участь учні 5-11 класів загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації.

Характерною ознакою турніру є те, що в ньому беруть участь не тільки знавці української мови та літератури, а й мов національних меншин, представлених в Україні.

Міністерством освіти і науки України підведено підсумки VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка (наказ МОН від 13.04.2016 №431). Відповідно до наказу Дипломом ІІІ ступеня нагороджена Опанасик Марія, учениця 7 класу Висоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вітаємо переможця фінального етапу найпрестижнішого Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка Опанасик Марію,ученицю Висоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів, та її наставника, учителя української мови і літератури Махно Марію Федорівну!

Фінальна перемога 

Бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення, а Шевченкове слово нехай вселяє любов, віру і надію, буде потужним стимулом і жагою до прекрасного, світлого та здобуття нових перемог.
  • Переглядів: 1 022
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9