Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » Огляд спортивних подій

Огляд спортивних подій

Футбол

22 квітня у м. Кузнецовськ відбувся відбірковий етап з футболу на приз клубу « Шкіряний м’яч» серед юнаків 2004 р.н.У змаганнях прийняло участь три команди. Першими на майданчик вийшли представники Кузнецовська і Володимирця перемогу здобули кузнецовці з рахунком 3-0. У другій грі наші юні футболісти зустрілися з володимирчанами , володіючи перевагою впродовж матчу наші гравці впевнено провели гру до перемоги перемігши 3-1. У заключній грі дубровичани грали з кузнецовцями ведучи по ходу гри 3-0 не змогли втримати перевагу у підсумку 3-3. Посівши друге місце наші юні футболісти вийшли до фінальної частини змагань яка відбудеться 30 квітня у м. Рівне.

21 квітня у с. Людинь відбувся футбольний турнір серед збірних шкіл з футболу пам’яті Ю. Сокола. Для участі в змаганнях прибуло 4 команди, які в іграх по колу розіграли призові місця.

НВК «Школа-ліцей» – Висоцький НВК 2-0

Людинська ЗОШ – Берестівський НВК 0-0

НВК «Школа-ліцей» - Берестівський НВК 1-0

Людинська ЗОШ - Висоцький НВК 3-0

НВК «Школа-ліцей» - Людинська ЗОШ 0-1

Берестівський НВК - Висоцький НВК 3-1

Отож перше місце дісталось господарям змагань , друге місце у ліцеїстів , третє у представників Берестівського НВК.

У неділю у матчі 1/4 фіналу кубку області зустрічалися місцева команда « Горинь» і «Ізотоп» (Кузнецовськ) , подивитися гру прийшли чимало вболівальників , на жальнаші футболісти поступилися суперникам з рахунком 0-3 і вибули зборотьби за кубок області .

 

Огляд спортивних подій
Огляд спортивних подій
Огляд спортивних подій
Огляд спортивних подій
Огляд спортивних подій 


Шахи

У суботу- неділю в м.Рівне відбувся командний чемпіонат Рівненської області з шахів «Біла тура». У змаганнях прийняло участь 15 з Рівненської області. Наш район представляла команда складена з гравців НВК « Школа-ліцей» та Дубровицької ЗОШ № 2. Після захоплюючих дводенних змагань наша команда посіла 8 місце , що є досить непоганим результатом для дебютантів змагань. Перемогу здобули юні шахісти з Костополя.

  • Переглядів: 1 012
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9