Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу


 Банк даних осіб не прийнятих на роботу станом на 05.09.2020 року Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та  позашкільної освіти Дубровиччини у 2019 - 2020 навчальному році та пріоритетні завдання на 2020 - 2021 навчальний рік Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА»

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Провідник по сайту  »   » » Огляд спортивних подій

Огляд спортивних подій

Футбол

22 квітня у м. Кузнецовськ відбувся відбірковий етап з футболу на приз клубу « Шкіряний м’яч» серед юнаків 2004 р.н.У змаганнях прийняло участь три команди. Першими на майданчик вийшли представники Кузнецовська і Володимирця перемогу здобули кузнецовці з рахунком 3-0. У другій грі наші юні футболісти зустрілися з володимирчанами , володіючи перевагою впродовж матчу наші гравці впевнено провели гру до перемоги перемігши 3-1. У заключній грі дубровичани грали з кузнецовцями ведучи по ходу гри 3-0 не змогли втримати перевагу у підсумку 3-3. Посівши друге місце наші юні футболісти вийшли до фінальної частини змагань яка відбудеться 30 квітня у м. Рівне.

21 квітня у с. Людинь відбувся футбольний турнір серед збірних шкіл з футболу пам’яті Ю. Сокола. Для участі в змаганнях прибуло 4 команди, які в іграх по колу розіграли призові місця.

НВК «Школа-ліцей» – Висоцький НВК 2-0

Людинська ЗОШ – Берестівський НВК 0-0

НВК «Школа-ліцей» - Берестівський НВК 1-0

Людинська ЗОШ - Висоцький НВК 3-0

НВК «Школа-ліцей» - Людинська ЗОШ 0-1

Берестівський НВК - Висоцький НВК 3-1

Отож перше місце дісталось господарям змагань , друге місце у ліцеїстів , третє у представників Берестівського НВК.

У неділю у матчі 1/4 фіналу кубку області зустрічалися місцева команда « Горинь» і «Ізотоп» (Кузнецовськ) , подивитися гру прийшли чимало вболівальників , на жальнаші футболісти поступилися суперникам з рахунком 0-3 і вибули зборотьби за кубок області .

 

Огляд спортивних подій
Огляд спортивних подій
Огляд спортивних подій
Огляд спортивних подій
Огляд спортивних подій 


Шахи

У суботу- неділю в м.Рівне відбувся командний чемпіонат Рівненської області з шахів «Біла тура». У змаганнях прийняло участь 15 з Рівненської області. Наш район представляла команда складена з гравців НВК « Школа-ліцей» та Дубровицької ЗОШ № 2. Після захоплюючих дводенних змагань наша команда посіла 8 місце , що є досить непоганим результатом для дебютантів змагань. Перемогу здобули юні шахісти з Костополя.

  • Переглядів: 1 657
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9