Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал
Зверніть увагу


 Уповноважені особи  з питань протидії булінгу по закладах загальної середньої освіти 

Законодавчі акти щодо протидії булінгу (цькуванню) 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу

Анонс спортивних подій

23 червня. Першість Рівненської області з футболу 11 тур. «Лісівник» (Дубровиця)м – «Енергія» (Володимирець). Початок 15.00.

Провідник по сайту  »   » » САМІТ ПРОАКТИВНИХ «Б.У.М. – БАЖАЙ. УДОСКОНАЛЮЙ. МОТИВУЙ!»

САМІТ ПРОАКТИВНИХ «Б.У.М. – БАЖАЙ. УДОСКОНАЛЮЙ. МОТИВУЙ!»

З 2 по 4 травня 2018 року в Пущі-Водиці на базі Міжнародного дитячого центру «Артек» відбувся Саміт проактивних«Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй». Участь у заході взяло понад 800 молодих людей віком від 15 до 18 років з різних куточків України. До делегації від Рівненської області увійшло двоє представників від Дубровицького району: Жуковська Софія, голова Дубровицької районної ради старшокласників «Лідер», заступник голови обласної ради старшокласників «Імпульс», учениця Сварицевицького НВК та Дарина Кухар, голова учнівського комітету Висоцької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

САМІТ ПРОАКТИВНИХ «Б.У.М. – БАЖАЙ. УДОСКОНАЛЮЙ. МОТИВУЙ!»

 


Організаторами заходу виступили Міністерство молоді та спорту, Українська Академія Лідерства у партнерстві з Міністерством освіти і науки, Київською обласною державною адміністрацією та за підтримки програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).
У відкритті саміту взяли участь Міністр молоді та спорту – Ігор Жданов, голова Київської обласної державної адміністрації – Олександр Горган, директор Регіональної місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові – Сюзан Фрітц, Уповноважений Президента України з прав дитини – Микола Кулеба.

 

САМІТ ПРОАКТИВНИХ «Б.У.М. – БАЖАЙ. УДОСКОНАЛЮЙ. МОТИВУЙ!»

 

 


Захід націлений сприяти формуванню у молоді активної громадянської позиції, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни та залучати молодь до суспільно-значущої діяльності. В рамках Саміту пройшли панельні дискусії, презентації, воркшопи, робота в групах, хакатон «Напрацювання програми нульової смертності дітей на дорогах України».

Враженнями про участь у саміті поділилася Дарина Кухар: «Ми провели суперові дві доби у Пущі - Водиці, на базі Міжнародного дитячого центру "Артек". Ми не мали часу оговтатися, ми не мали права бути пригніченими, нам заборонялося проявляти апатію. Ми постійно щось робили, кудись поспішали, над чимось мізкували. Воркшопи змінювалися лекціями, лекції дискусіями, дискусії тренінгами, тренінги квестами. Я сиділа лише у їдальні. Коли смакувала сніданком, обідом, чи то вечерею. О двадцять другій вже падала з ніг, але була задоволена!

 

 

САМІТ ПРОАКТИВНИХ «Б.У.М. – БАЖАЙ. УДОСКОНАЛЮЙ. МОТИВУЙ!»

 


Правду кажучи, встигала ще й нити по телефону мамі, друзям, рідним, що не встигаю нічого і боюся просто не засвоїти такий обсяг корисної інформації. Записник та ручка мені в допомогу, диктофон на поготові, камера увімкнена завжди. Якось так.

Зараз я розумію, що вже вдома, але як знайти ресурси, розрізнити де фандрейзинг, екстенсивна та інтенсивна стратегія, спланувати стартап, емоційно залучити донора, чи просто спроектувати щось оригінальне, я все ж знаю. Я втямила! Я запам'ятала!...»

  • Переглядів: 1 271
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9