Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал


 Виступ учнів на святі підняття прапора 

Відео-презентація НУШ Сварицевицького НВК


Зверніть увагу


 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу Уповноважені особи  з питань протидії булінгу по закладах загальної середньої освіти 

Законодавчі акти щодо протидії булінгу (цькуванню)

Анонс спортивних подій


23 жовтня. Районна спартакіада серед юнаків з футболу. Стадіон «Горинь».  Початок 11.00


27 жовтня. Першість області з футболу. 21 тур. «Лісівник» (Дубровиця) – ФК «Стандарт-Водник»(Рівне). Стадіон «Горинь». Початок 14.00


Провідник по сайту  »   » » обговорення з учасниками районного семінару-практикуму вчителів зарубіжної літератури

обговорення з учасниками районного семінару-практикуму вчителів зарубіжної літератури

«Найбільша розкіш у житті – розкіш людського спілкування»

Антуан де Сент -Екзюпері


Як навчити дитину спілкуватися в колі ровесників та в суспільстві, як долучити її до спілкування з творами літератури світового значення, як розбудити інтерес до читання , знайти шлях до розуму і серця ?

Ці та інші проблеми стали предметом вивчення та обговорення з учасниками районного семінару-практикуму вчителів зарубіжної літератури з теми «Діалог культур як шлях розвитку комунікативної, полікультурної компетентності учнів на уроках зарубіжної літератури», який відбувся 24 квітня 2018 року у Селецькому НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ».Учасники семінару відвідали уроки зарубіжної літератури у 5, 6, 9 класах, які презентували для них вчителі Селецького НВК Подольська В.М., Такун Л.І., Белеля Ж.П., опрацювали теоретичний та практичний аспекти викладання літератури на діалоговій основі на засадах компетентнісної освіти, ознайомилися з досвідом роботи учителів-зарубіжників закладу з питань створення інноваційного освітнього простору в процесі вивчення творів світового письменства. У рубриці семінару «Наш офіційний відділ» педагоги опрацювали інструктивно-методичні документи МОН України щодо порядку замовлення підручників, проведення ДПА, ЗНО та порядок завершення 2017-2018 навчального року, лист РОІППО щодо проведення інтернет-фестивалю учнівської творчості «Мій улюблений твір зарубіжної літератури», отримали інформацію про участь учнівської молоді в районному фестивалі «Надія Дубровиччини-2018».

Учасники зустрічі в Сельці відзначили високий методичний рівень та виховний потенціал відкритих уроків, системність роботи педагогів у формуванні життєвих та навчальних учнівських компетентностей, міцний зв'язок учнівського, педагогічного та батьківського колективів, що є необхідною умовою реалізації Концепції Нової української школи.

 

 

 

 

 

 
 
 

обговорення з учасниками  районного семінару-практикуму вчителів зарубіжної літератури

 

обговорення з учасниками  районного семінару-практикуму вчителів зарубіжної літератури

 

обговорення з учасниками  районного семінару-практикуму вчителів зарубіжної літератури

 


 
 

  • Переглядів: 1 265
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9