Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району 

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » Фестиваль «Ми – діти НУШ» у Бересті

Фестиваль «Ми – діти НУШ» у Бересті

29 травня у Берестівському НВК пройшов фестиваль «Ми – діти НУШ».

Швидко пролетів перший рік навчання у школі. Найменші учасники освітнього процесу вже багато чому навчилися, стали розумнішими, і, звичайно, знайшли нових друзів.

Фестиваль проходив у формі квесту. Отримавши маршрутні листи, першокласники вирушили у подорож по різних станціях, де їх чекали казкові герої, фантастичні чарівники, веселі художники . Під час кожної зупинки вони показували свої вміння, навички, кмітливість, знання, творчість.

З великим захопленням і подивом спостерігали та самостійно проводили цікаві «кольорові» досліди,  малювали на асфальті школу майбутнього, конструювали фантастичних тварин з LEGO, змагалися у спритності та сміливості під час естафет на стадіоні, залюбки взяли участь у вікторині «У світі казки».

Свято завершилося флешмобом « Ми – України діти», та справедливим і  приємним вердиктом організаторів дійства: «Усі першокласники гідні носити звання – учень Нової української школи».


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  • Переглядів: 716
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9