Головна
Дубровицька
міська рада
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Увага! Ковід-19

ПОСТАНОВА  КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
від 27 червня 2023 р. № 651

"Про відміну на всій території України карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vidminu-na-vsii-terytorii-ukrainy-karantynu-vstanovlenoho-z-metoiu-zapobihannia-poshyrenniu-na-terytorii-ukrainy-hostroi-respiratornoi-khvoroby-i270623-651


НУШ

Провідник по сайту  »   » » Фестиваль «Ми – діти НУШ» у Бересті

Фестиваль «Ми – діти НУШ» у Бересті

29 травня у Берестівському НВК пройшов фестиваль «Ми – діти НУШ».

Швидко пролетів перший рік навчання у школі. Найменші учасники освітнього процесу вже багато чому навчилися, стали розумнішими, і, звичайно, знайшли нових друзів.

Фестиваль проходив у формі квесту. Отримавши маршрутні листи, першокласники вирушили у подорож по різних станціях, де їх чекали казкові герої, фантастичні чарівники, веселі художники . Під час кожної зупинки вони показували свої вміння, навички, кмітливість, знання, творчість.

З великим захопленням і подивом спостерігали та самостійно проводили цікаві «кольорові» досліди,  малювали на асфальті школу майбутнього, конструювали фантастичних тварин з LEGO, змагалися у спритності та сміливості під час естафет на стадіоні, залюбки взяли участь у вікторині «У світі казки».

Свято завершилося флешмобом « Ми – України діти», та справедливим і  приємним вердиктом організаторів дійства: «Усі першокласники гідні носити звання – учень Нової української школи».


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  • Переглядів: 29 877
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9