Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району 

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » Перший клас, до побачення!

Перший клас, до побачення!

Кажуть, великий шлях починається з маленького кроку.  Зробили свій перший крок і нушівці Туменського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»: закінчився їх перший навчальний рік - рік напруженої праці, рік перших успіхів і перших невдач.

Не таємниця, що найбільш різноманітну, нову, цікаву й потрібну інформацію дитина отримує саме в перший рік свого навчання в школі. Промайнув швидко навчальний рік для першокласників – рік щасливого сміху і щирих сліз. Діти підросли не лише духовно, але й фізично, багато чого навчилися. 

Учні впоралися з усіма завданнями і святкують першу шкільну перемогу - закінчення 1 класу.  На урочистому святі «Перший клас, до побачення!» нушівці попрощалися з першою книжкою – «Букварем», подякували своїм батькам і вчителям за підтримку та терпіння, за розділені перші невдачі, щасливі сльози, перші радощі і перемоги. Діти з гордістю отримали свої перші свідоцтва про закінчення 1 класу Нової української школи, а батьки першокласників - Подяки «За розуміння, співпрацю та підтримку під час навчання у першому класі НУШ».

Свято «Перший клас, до побачення!» - одне з найзворушливіших свят нашого закладу освіти.  Однак це не тільки прощання з першим підручником,  який першокласники вже встигли полюбити, а й демонстрація перших досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків нушівців, й перша сходинка в шкільному житті, що першокласники подолали разом із своєю першою учителькою Загурою Наталією Вікторівною, яка стала їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником. 

Свято закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. Отже, бажаємо  першокласникам  ніколи не зупинятися на дорозі Знань, бо вона цікава і по–справжньому нескінченна.


ДЖЕРЕЛО 

 

 

 

 

 

 


  • Переглядів: 555
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9