Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району 

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » Крокуємо до НУШ

Крокуємо до НУШ

Початкова школа – це країна дзвінкого сміху, щасливих сяючих очей, радощів, перших відкриттів. Вступ до школи – це переломний момент у житті кожної дитини, її батьків і цілої родини. Всі будуть звикати до нового режиму дня, нового статусу «учня», нових умов навчання і виховання, шкільних обов’язків та вимог. Діти по-різному проходять цей період, але абсолютно всім їм потрібна допомога, любов та підтримка.

Цікавість, сумніви, переживання відчувають сьогодні батьки. Тому щороку Берестівський НВК гостинно запрошує їх на зустріч, мета якої – знайомство зі школою, вчителями, режимом роботи, умовами, традиціями закладу.

Ось і сьогодні, 22 травня, до школи завітали батьки, дідусі та бабусі майбутніх першокласників. Директор навчально-виховного комплексу Сергій Тимофійович Климчук щиро привітав усіх присутніх і запевнив у тому, що колектив школи зуміє забезпечити всебічний розвиток кожної дитини. А майбутній учитель 1 класу Лідія Григорівна Новак запросила усіх присутніх до «Ранкового кола» і наголосила, що освітній процес буде ефективним лише за умови спілкування, взаємодії та співпраці між учнем, учителем і батьками.

Цікавими були візити і до сьогоднішніх першокласників. Учні 1-А класу підготували для гостей віршовану презентацію освітніх осередків свого класу, працювали із цеглинками LEGO на уроці навчання грамоти: складали слова, речення, використовували цеглинки як сигнальні картки і навіть робили один одному масаж. Реалізацію інтегрованого курсу «Я досліджую світ» можна було спостерігати на уроці у 1-Б класі. Діти показали вміння працювати у групах, а також склали правила безпечної поведінки під час літніх канікул.

Проявили свою творчість батьки під час тренінгу, який провела Тетяна Миколаївна Клюйко, заступник директора з навчально-виховної роботи. Учасники сьогоднішньої зустрічі мали змогу побути в ролі учнів, батьків та вчителів і розповісти, якою вони уявляють Нову українську школу.

Упевнені, що школа стане для батьків добрим порадником і помічником у такій нелегкій справі, як виховання і навчання дітей.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 703
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9