Головна
Дубровицька
міська рада
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Увага! Ковід-19

ПОСТАНОВА  КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
від 27 червня 2023 р. № 651

"Про відміну на всій території України карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vidminu-na-vsii-terytorii-ukrainy-karantynu-vstanovlenoho-z-metoiu-zapobihannia-poshyrenniu-na-terytorii-ukrainy-hostroi-respiratornoi-khvoroby-i270623-651


НУШ

Провідник по сайту  »   » » Крокуємо до НУШ

Крокуємо до НУШ

Початкова школа – це країна дзвінкого сміху, щасливих сяючих очей, радощів, перших відкриттів. Вступ до школи – це переломний момент у житті кожної дитини, її батьків і цілої родини. Всі будуть звикати до нового режиму дня, нового статусу «учня», нових умов навчання і виховання, шкільних обов’язків та вимог. Діти по-різному проходять цей період, але абсолютно всім їм потрібна допомога, любов та підтримка.

Цікавість, сумніви, переживання відчувають сьогодні батьки. Тому щороку Берестівський НВК гостинно запрошує їх на зустріч, мета якої – знайомство зі школою, вчителями, режимом роботи, умовами, традиціями закладу.

Ось і сьогодні, 22 травня, до школи завітали батьки, дідусі та бабусі майбутніх першокласників. Директор навчально-виховного комплексу Сергій Тимофійович Климчук щиро привітав усіх присутніх і запевнив у тому, що колектив школи зуміє забезпечити всебічний розвиток кожної дитини. А майбутній учитель 1 класу Лідія Григорівна Новак запросила усіх присутніх до «Ранкового кола» і наголосила, що освітній процес буде ефективним лише за умови спілкування, взаємодії та співпраці між учнем, учителем і батьками.

Цікавими були візити і до сьогоднішніх першокласників. Учні 1-А класу підготували для гостей віршовану презентацію освітніх осередків свого класу, працювали із цеглинками LEGO на уроці навчання грамоти: складали слова, речення, використовували цеглинки як сигнальні картки і навіть робили один одному масаж. Реалізацію інтегрованого курсу «Я досліджую світ» можна було спостерігати на уроці у 1-Б класі. Діти показали вміння працювати у групах, а також склали правила безпечної поведінки під час літніх канікул.

Проявили свою творчість батьки під час тренінгу, який провела Тетяна Миколаївна Клюйко, заступник директора з навчально-виховної роботи. Учасники сьогоднішньої зустрічі мали змогу побути в ролі учнів, батьків та вчителів і розповісти, якою вони уявляють Нову українську школу.

Упевнені, що школа стане для батьків добрим порадником і помічником у такій нелегкій справі, як виховання і навчання дітей.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 30 041
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9