Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу


 Банк даних осіб не прийнятих на роботу станом на 05.09.2020 року Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та  позашкільної освіти Дубровиччини у 2019 - 2020 навчальному році та пріоритетні завдання на 2020 - 2021 навчальний рік Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА»

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Провідник по сайту  »   » » На Дубровиччині – творчі директори області

На Дубровиччині – творчі директори області

 Яким має бути сьогодні керівник закладу освіти? Яким шляхом створити імідж школи, педколективу? Що потрібно знати і робити  шкільним управлінцям, щоб забезпечити реалізацію Концепції Нової української школи, співпрацю учнів, педагогів і батьків у сучасному сьогоденні ? Як створити  і запропонувати колегам власний освітній продукт, аби забезпечити реалізацію інноваційних ідей на практиці ?

          Такими проблемами переймалися учасники обласної творчої групи керівників спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, колегіумів із проблеми «Освітній маркетинг як стратегія розвитку сучасного закладу освіти», чергове засідання якої з теми «Інструменти позиціонування закладу освіти на ринку освітніх послуг» відбулося 12 квітня 2019 року  у Сварицевицькому НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ». Із  питаннями  організації діяльності маркетингової служби у закладі загальної середньої освіти, створення іміджу закладу, освіти району в умовах упровадження Концепції Нової української школи виступили перед учасниками зустрічі завідувач кабінету освітнього адміністрування, доцент кафедри філософії, економіки та менеджменту освіти РОІППО, кандидат педагогічних наук Люшин Микола Олександрович,  начальник управління освіти, молоді та спорту Дубровицької районної державної адміністрації Стасюк Ніна Іванівна, завідувач районного методичного кабінету Таборовець Тетяна Федорівна. Справжнім відкриття високого рівня роботи закладу освіти в сучасному інноваційному просторі для учасників зустрічі стала модель роботи Сварицевицького НВК , яку спрезентувала присутнім директор закладу Полюхович Олена Михайлівна. Цікавими для учасників заняття були презентації  МАНівської роботи учнів про традиції села, психологічний тренінг, презентаційний виступ лідера учнівського самоврядування,  демонстрація проекту «Використання хмарних технологій у роботі адміністрації в умовах функціонування опорного закладу». Незабутні враження в учасників обласної творчої групи залишилися від виступу вихованців  театру шкільних мініатюр.

Кожна така зустріч – ще один крок вперед у становленні сучасного педагога, керівника, управлінця, у формуванні найголовнішого «продукту» освіти – високоморальної, креативної, конкурентоспроможної особистості  учня як майбутнього господаря держави.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 7 854
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9