Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району 

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » Нова українська школа – педагогіка партнерства

Нова українська школа – педагогіка партнерства

19 грудня у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.№2 пройшов День відкритих дверей для батьків учнів 5-х класів.

“Педагогіка партнерства” – доволі новий термін в Україні, але у нашій школі ще до старту НУШ учителі  та адміністрація , аби залучити батьків в освіту дитини і сформувати довіру , розуміння того , що відбувається  у закладі освіти , класі ,запровадили  нові форми і методи роботи з батьками.  Ось уже другий рік поспіль у Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 проходить  День відкритих дверей  не лише для батьків 1 та 9 класів, а і для  батьків п’ятикласників .                           

Це  – свято радості, відкритості, щирості! День відкритих сердець!         

Розпочався день цікавим та пізнавальним тренінгом для батьків і дітей  «Шлях до дитини», який провели  практичний психолог Мозоль Ю.М.  та соціальний педагог Чевжик Г.В. Метою та завданням тренінгу було : залучати батьків до організації навчально-виховного процесу, зацікавлюючи їх шкільним життям учнів, поспостерігати за дітьми під час роботи в командах.

Наші шановні гості мали можливість відвідати уроки згідно розкладу, зустрітися з учителями для бесід, порад, консультацій, здійснити екскурсію  до музейної експозиції «Історія рідної школи » та до інших виховних центрів закладу  . Класними керівниками  Мотрій Т.А. та Кудрою І.М. були проведені майстер-класи для батьків « Ідеальна дитина »  та для дітей « Рука допомоги ». Під час перерв школярі  та усі , хто завітав у цей день до школи , насолоджувалися  мелізмами і релаксували.

Звичайно, наш освітній заклад та вчителі  щодня відкриті для діалогу  з  батькам, тому що ми розуміємо , що співпраця родини і школи має ґрунтуватися на взаємоповазі, рівноправному партнерстві. Педагогічний колектив та колектив батьків  має бути єдиним живим організмом, об’єднаним спільною метою, гуманними стосунками та високою відповідальністю .

Завершальним акордом  Дня відкритих дверей було феєричне театралізоване дійство « Святий Миколаю, прийди до нас з раю». Гарну постановку про прихід Миколая у школу підготували класні керівники 5-А кл. Мотрій Т.А. та 5-Б кл. Кудра І.М. Глядачі із захопленням спостерігали за виставою, де школярі грали роль сніжинок, ангелочків, лісових звірят та інших казкових новорічних героїв. Всі присутні були задоволені дійством. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.                                    

Тож нехай Миколай - чудотворець дарує всім радість, щастя і довголіття.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 861
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9