Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу


 Банк даних осіб не прийнятих на роботу станом на 05.09.2020 року Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та  позашкільної освіти Дубровиччини у 2019 - 2020 навчальному році та пріоритетні завдання на 2020 - 2021 навчальний рік Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА»

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Провідник по сайту  »   » » Увага директорів шкіл – реалізації Концепції НУШ.

Увага директорів шкіл – реалізації Концепції НУШ.

15 квітня 2019 року відбувся виїзний семінар директорів закладів освіти району  з питань реалізації Концепції Нової української школи, державного стандарту початкової освіти. Учасники семінару на чолі з начальником управління освіти, молоді та спорту Стасюк Н.І., працівниками управління, методичного кабінету побували в Бережківській , Крупівській та Кривицькій школах, Трипутнянському, Мочулищенському навчально-виховних комплексах, Дубровицькій ЗОШ № 2, у яких присутнім було презентовано напрацювання вчителів 1 класу щодо методики навчання за новою системою, продемонстровано освітні осередки, особливості проведення в 1 класі уроків англійської мови, можливості використання народознавчого матеріалу в тематичних тижнях навчальних програм, вміння дітей спілкуватися, навчатися через ігрові методики.

Завершився семінар консультаціями щодо організованого закінчення 2018-2019 навчального року  в системі виконання нормативної бази Міністерства освіти і науки України.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  • Переглядів: 5 621
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9