Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району 

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » Інновація – в практику роботи закладів освіти

Інновація – в практику роботи закладів освіти

Одним із пріритетних завдань Концепції Нової української школи є нові підходи до організації уроку на засадах компетентнісно орієнтованої освіти через упровадження в практику вивчення предметів інноваційних навчальних технологій.

 Із  метою поширення досвіду використання в педагогічній практиці сучасних навчальних технологій 19 лютого 2019 року у Дубровицькому НВК «Ліцей-школа» пройшов традиційний районний фестиваль-презентація  сучасних уроків зарубіжної літератури та російської мови «Інновація-2019», на  якому було презентовано інноваційні уроки з 15-ти закладів освіти району, Висоцької та Миляцької  об’єднаних територіальних громад.  В арсеналі різних за формами проведення, типами уроків-презентацій учителів – формування навчальних та життєвих компетентностей учнів 5-11 класів за технологіями критичного мислення та проектами, особистісно-зорієнтованими та ІК-технологіями, інтерактивним та кооперативним навчанням, літературними дослідженнями . Учасники фестивалю продемонстрували цікаві форми роботи на уроках  літератури та мови , які допомагають активізувати навчальну, пізнавальну, пошукову активність учнів : лепбуки, фішбоуни, плейкасти, «перевтілення», літературний експеримент, фанфіки, кроссенси, асоціативні грона та інші. У центрі кожного уроку – дитина з її прагненнями, очікуваннями, можливостями, а ще – учительська мета : сформувати сучасну компетентну, комунікабельну, конкурентоспроможну особистість засобами слова, яке допомогло б кожній дитині відкрими в собі  найкращі людські риси. Можливо, тому лейтмотивом фестивалю «Інновація-2019» стали слова Сократа :

                    «У кожній людині є сонце. Тільки дайте йому світити !»

За підсумками фестивалю буде укладено збірку матеріалів, тому запроушуємио усіх учителів-зарубіжників долучитися до заочної участі у фестивалі та подати власні напрацювання до пропонованої збірки.


 

 

 

 

 

  • Переглядів: 535
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9