Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу


 Банк даних осіб не прийнятих на роботу станом на 05.09.2020 року Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та  позашкільної освіти Дубровиччини у 2019 - 2020 навчальному році та пріоритетні завдання на 2020 - 2021 навчальний рік Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА»

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Провідник по сайту  »   » » Інновація – в практику роботи закладів освіти

Інновація – в практику роботи закладів освіти

Одним із пріритетних завдань Концепції Нової української школи є нові підходи до організації уроку на засадах компетентнісно орієнтованої освіти через упровадження в практику вивчення предметів інноваційних навчальних технологій.

 Із  метою поширення досвіду використання в педагогічній практиці сучасних навчальних технологій 19 лютого 2019 року у Дубровицькому НВК «Ліцей-школа» пройшов традиційний районний фестиваль-презентація  сучасних уроків зарубіжної літератури та російської мови «Інновація-2019», на  якому було презентовано інноваційні уроки з 15-ти закладів освіти району, Висоцької та Миляцької  об’єднаних територіальних громад.  В арсеналі різних за формами проведення, типами уроків-презентацій учителів – формування навчальних та життєвих компетентностей учнів 5-11 класів за технологіями критичного мислення та проектами, особистісно-зорієнтованими та ІК-технологіями, інтерактивним та кооперативним навчанням, літературними дослідженнями . Учасники фестивалю продемонстрували цікаві форми роботи на уроках  літератури та мови , які допомагають активізувати навчальну, пізнавальну, пошукову активність учнів : лепбуки, фішбоуни, плейкасти, «перевтілення», літературний експеримент, фанфіки, кроссенси, асоціативні грона та інші. У центрі кожного уроку – дитина з її прагненнями, очікуваннями, можливостями, а ще – учительська мета : сформувати сучасну компетентну, комунікабельну, конкурентоспроможну особистість засобами слова, яке допомогло б кожній дитині відкрими в собі  найкращі людські риси. Можливо, тому лейтмотивом фестивалю «Інновація-2019» стали слова Сократа :

                    «У кожній людині є сонце. Тільки дайте йому світити !»

За підсумками фестивалю буде укладено збірку матеріалів, тому запроушуємио усіх учителів-зарубіжників долучитися до заочної участі у фестивалі та подати власні напрацювання до пропонованої збірки.


 

 

 

 

 

  • Переглядів: 5 314
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9