Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району 

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » У центрі уваги – Нова українська школа

У центрі уваги – Нова українська школа

Суспільство повинне зрозуміти,

що через вчителя ми  будуємо нову школу

 і нове ставлення до дітей.                        

Л.Гриневич                                                

 

У закладах освіти району триває напружена робота щодо застосування на практиці основних постулатів Концепції Нової української школи. Виникають питання, проблеми, які потребують відповідей, знань та управлінських умінь, а ще – з’являється досвід роботи з даного напрямку, напрацьовується власний почерк кожного закладу загальної середньої освіти.

29 січня 2019 року відбувся семінар-прктикум заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми «Забезпечення методичного  супроводу реалізації   Концепції Нової української школи» , на якому було презентовано модель роботи Залузького НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ДНЗ»  з питань реалізації Концепції Нової української школи та державного стандарту початкової освіти. Заступник директора з навчально-виховної роботи Залузького НВК  Котяш Л.Л.  за тренінговою технологією спрезентувала присутнім    ранкову  зустріч як шлях розвитку комунікації  учасників освітнього простору;  науково-методичні напрацювання з використання різних форм роботи з педагогами , батьками, учнями (зустрічі-діалоги, конференція партнерів, «Світове кафе»), систему покрокового створення бази даних у закладі щодо рівня медіаграмотності педагогів, навчання керівників та педагогів закладу на онлайн-платформах МОН України, інтернет-ресурсах, які дозволяють освітянам значно розширити можливості науково-педагогічної, інформаційно-методичної, фахової, дидактичної , психологічної підготовки до реалізації державного стандарту початкової освіти та Концепції НУШ. Приємно здивувала присутніх інформація про те, що сама Котяш Л.Л. пройшла навчання та отримала відповідні сертифікати з 17-ти  курсів, за що отримала  грамоту як активний учасник медіанавчання .  Учасники семінару мали змогу опрацювати документацію  Залузького НВК  з проблем реалізації Концепції НУШ.

У рубриці семінару «Наш офіційний відділ» зі слухачами заняття  опрацьовано  порядок підготовки та проведення ЗНО-2019 (навчання провела методист районного методкабінету Колода М.В. ), документи МОН України щодо завершення 2018-2019 навчального року та проведення державної підсумкової атестації.

  Підсумком заняття  стали слова Міністра освіти і науки України Л.Гриневич :

 

«Необхідно завжди пам'ятати, що від рівня професійної компетентності вчителя багато в чому залежить якість освіти».

                         

 

 

 

 

 


  • Переглядів: 674
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9