Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу


 Банк даних осіб не прийнятих на роботу станом на 05.09.2020 року Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та  позашкільної освіти Дубровиччини у 2019 - 2020 навчальному році та пріоритетні завдання на 2020 - 2021 навчальний рік Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА»

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Провідник по сайту  »   » » ІІІ сесію підготовки вчителів початкових класів НУШ завершено

ІІІ сесію підготовки вчителів початкових класів НУШ завершено

Підготовка вчителів 1класу 2019-2020н.р. в Новій українській школі  добігла до кінця.  Завершено важливий етап професійного зростання. Саме так: зростання. За плечима більшості наших  педагогів не один десяток роботи у школі, та цьогоріч  вони отримали зовсім інший напрямок діяльності. Вектор змін розвертає їх у нове русло – дитиноцентризму та практичної спрямованості. Під час третьої підсумкової сесії відбулися  презентації авторських творчих  продуктів: навчально-методичних розробок, проектів, створення технологічних портфоліо, лепбуків, проведення ранкових зустрічей та тематичних днів. Успішно виконавши програму курсів вчителі отримали сертифікати  РОІППО.   Тренінги – це завжди цікаво та креативно! Маса позитивних емоцій,  вражень та  знань, а головне – бажання втілити  отримані знання практично – такий підсумок нашої плідної праці.  Успіхів Вам, шановні вчителі!

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 5 492
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9