Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » Реалізація Концепції НУШ – в центрі уваги керівників закладів освіти

Реалізація Концепції НУШ – в центрі уваги керівників закладів освіти

2018-2019 навчальний рік набирає обертів. Цьогорічні  першокласники уже два з половиною місяці навчаються за новими методиками, новими Державними стандартами, підручниками. Чого уже навчилися  маленькі учні, чи створено для них комфортні умови, як проходить адаптація першокласників у шкільному колективі, які їх улюблені заняття, як складається спілкування в класі з ровесниками ? На такі запитання шукали відповіді учасники проблемного семінару директорів закладів освіти району, які працювали 19 листопада 2018 року у Велюнському навчально-виховному комплексі та в закладах освіти Миляцької територіальної громади : Миляцькому, Жаденському, Будимлянському, Перебродівському навчально-виховних комплексах. На чолі з начальником управління освіти, молоді та спорту Дубровицької РДА Стасюк Н.І., завідувачем сектору освіти Миляцької ОТГ Якубовичем С.П. , за участю представників органів місцевого самоврядування директори закладів освіти, працівники управління та районного методичного кабінету поспілкувалися з учителями 1 класу, їх вихованцями, відзначили потужний крок вперед у розвитку комунікативних, творчих, знаннєвих навичок, вміння дітей працювати в колективі, в парах, відповідати на запитання та розповідати про власні уподобання та почуття.

У кожному відвіданому закладі зусиллями влади, педагогів, батьків учнів в єдиній партнерській співдружності створено новий освітній простір, забезпечено навчально-змістове,  розвивальне наповнення, комфортні умови для навчання та перебування дітей. Після кожного такого візиту у заклади освіти міцніє переконання, що  за умови правильного підбору кадрів та побудови партнерських відносин реформа освітнього процесу буде ефективною.


 

 

 

 

 

 

 


  • Переглядів: 2 032
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9