Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу


 Банк даних осіб не прийнятих на роботу станом на 05.09.2020 року Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та  позашкільної освіти Дубровиччини у 2019 - 2020 навчальному році та пріоритетні завдання на 2020 - 2021 навчальний рік Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА»

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Провідник по сайту  »   » » Працюємо дистанційно.

Працюємо дистанційно.

22 жовтня  у режимі відео конференції на платформі  Zoom  відбулося  засідання Дубровицької райради  та  президії профспілки працівників освіти, нарада голів профкомів. Серед питань, винесених на обговорення - безпека  працівників закладів освіти під час пандемії, участь первинних профспілкових організацій у місцевих виборах 2020року, про проекти Кабміну про реформування оплати праці, про залишки освітньої субвенції та Звернення ЦК Профспілки про  зміну формули  розподілу освітньої субвенції  та  законопроекту  «Про державний бюджет 2021 року».Ішла мова і про шляхи реорганізації організаційної структури профспілки в умовах реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. 

 

 

  • Переглядів: 133
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9