Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » Подорожуємо

Подорожуємо

Дубровицька райрада профспілки працівників освіти   продовжує  ознайомлювати освітян із чудовими куточками  Ураїни. Цього року   50 туристів із 16 закладів освіти побували на Волині. Ми  взнали  і побачили місця , що повязують цей край із нашою Дубровицею.

Розпочали  із відвідування «тунелю кохання»,що у Клевані. Це диво природи створило атмосферу  чудового настрою . Ми відчули, що відпустка розпочалася!

Ми відвідали один із найстаріших  серед замків України -   замок Любарта у Луцьку (1340 р), віднесений до 7 чудес України.

Наступна зупинка нашої подорожі  – Зимненський Свято – Успенський  Святогірський монастир, який належить до найдавніших в Україні. Перші достовірні  відомості про існування обителі подає запис у «Пастерику Києво – Печерському» щодо обставин смерті 1062 року ігумена Києво – Печерського монастиря преподобного Варлаама (він помер у Зимненському монастирі повертаючись із Констатинополя).  Монастир пов'язаний із Дубровицею тим, що там є  церква  Улянії Гольшанської.

І от ми у  місті Володимирі – Волинському, названому в честь славного  князя Володимира Великого. Саме тут  збереглися десямитрові вали городища, що пам’ятають події сивої давнини, а над містом  уже 9 століть ( з 1160року) гордо підноситься золотий купол Успенського собору – храму Князя Мстислава. Перша письмова згадка про місто зафіксована у 988 році у «Повісті минулих літ». Тут збережено 8 памяток національного  і 19  місцевого значення. Але це місто дороге кожному  дубровичанину тим, що наша славна землячка,   скульптор Теодозія Бриж  була почесним громадянином  Володимира Волинського. Саме тут, на території  Успенського собору  та в скверах міста,встановлено ряд її робіт  на історичну тематику. Це пам’ятники  князям Васильку і Данилку, Данилу Галицькому, Князю Мстиславу та інші.

Наш маршрут продовжився. І ми на найбільшому озері України - озері Світязь. Не дивлячись на те, що озеро зустріло нас вітряною погодою, ми отримали насолоду від відпочинку на його берегах – купання, катання на човні, милування лебедями, зграями рибок, виводками  диких каченят.

Заключним етапом поїздки стало відвідування музею Лесі Українки у Колодяжному.Ми  побували у світі Лесиного дитинства і її творчості. Надзвичайно цікава і пізнавальна  екскурсія,садиба Косачів, Лесин та батьківські  будиночки, музей  сподобалася всім.

Запрошуємо до  пізнання України і до відпочинку ! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 1 073
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9