Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал


 Виступ учнів на святі підняття прапора 

Відео-презентація НУШ Сварицевицького НВК


Зверніть увагу


 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу Уповноважені особи  з питань протидії булінгу по закладах загальної середньої освіти 

Законодавчі акти щодо протидії булінгу (цькуванню)

Анонс спортивних подій


28  вересня.Першість Рівненської області з футболу 17 тур. «Лісівник» (Дубровиця) – «Граніт» (Томашгород). Початок 15.00.

Подорожуємо

Дубровицька райрада профспілки працівників освіти   продовжує  ознайомлювати освітян із чудовими куточками  Ураїни. Цього року   50 туристів із 16 закладів освіти побували на Волині. Ми  взнали  і побачили місця , що повязують цей край із нашою Дубровицею.

Розпочали  із відвідування «тунелю кохання»,що у Клевані. Це диво природи створило атмосферу  чудового настрою . Ми відчули, що відпустка розпочалася!

Ми відвідали один із найстаріших  серед замків України -   замок Любарта у Луцьку (1340 р), віднесений до 7 чудес України.

Наступна зупинка нашої подорожі  – Зимненський Свято – Успенський  Святогірський монастир, який належить до найдавніших в Україні. Перші достовірні  відомості про існування обителі подає запис у «Пастерику Києво – Печерському» щодо обставин смерті 1062 року ігумена Києво – Печерського монастиря преподобного Варлаама (він помер у Зимненському монастирі повертаючись із Констатинополя).  Монастир пов'язаний із Дубровицею тим, що там є  церква  Улянії Гольшанської.

І от ми у  місті Володимирі – Волинському, названому в честь славного  князя Володимира Великого. Саме тут  збереглися десямитрові вали городища, що пам’ятають події сивої давнини, а над містом  уже 9 століть ( з 1160року) гордо підноситься золотий купол Успенського собору – храму Князя Мстислава. Перша письмова згадка про місто зафіксована у 988 році у «Повісті минулих літ». Тут збережено 8 памяток національного  і 19  місцевого значення. Але це місто дороге кожному  дубровичанину тим, що наша славна землячка,   скульптор Теодозія Бриж  була почесним громадянином  Володимира Волинського. Саме тут, на території  Успенського собору  та в скверах міста,встановлено ряд її робіт  на історичну тематику. Це пам’ятники  князям Васильку і Данилку, Данилу Галицькому, Князю Мстиславу та інші.

Наш маршрут продовжився. І ми на найбільшому озері України - озері Світязь. Не дивлячись на те, що озеро зустріло нас вітряною погодою, ми отримали насолоду від відпочинку на його берегах – купання, катання на човні, милування лебедями, зграями рибок, виводками  диких каченят.

Заключним етапом поїздки стало відвідування музею Лесі Українки у Колодяжному.Ми  побували у світі Лесиного дитинства і її творчості. Надзвичайно цікава і пізнавальна  екскурсія,садиба Косачів, Лесин та батьківські  будиночки, музей  сподобалася всім.

Запрошуємо до  пізнання України і до відпочинку ! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 286
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9