Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » туризм 19

туризм 19


Управління освіти та рада районної організації профспілки працівників освіти провели традиційний туристичний зліт працівників закладів освіти в урочищі «Курашські гори». Учасників привітали – заступник начальника управління освіти Чернюк О.А., голова райради профспілки працівників освіти  Твердюк В.М., головний суддя – методист Малафей В.В.

  У загальному заліку першість виборола команда Колківського НВК,  друге – команда Сварицевицького НВК. Третє місце розділили педагоги Осівського НВК та команда «Освіта»(Дубровицький ліцей та Вербівський НВК).

Першість на смузі перешкод із спортивного туризму виборола команда Осівського НВК, друге – Колківського НВК, третє – Берестицького НВК.

У вело водній естафеті із спортивного туризму  першість у команди Колківського НВК, другими стала команда Осівського НВК, третіми – Сварицевицького НВК.

У спортивному орієнтуванні перемогли педагоги Сварицевицького НВК,другими стали педагоги команди «Освіта», третіми – Колківського НВК.

Переможці нагороджені грамотами і кубками управління освіти та райради профспілки працівників освіти. За значний вклад у розвиток  туристичного руху серед учнів та працівників освіти та у зв’язку із днем народження,  винесено подяку з грошовою виплатою вчителю Осівського НВК Шевчуку Олександру Миколайовичу. 

 

 

 

  • Переглядів: 1 094
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9