Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » З турботою про Ветеранів

З турботою про Ветеранів

Начальник управління освіти, молоді і спорту Дубровицької РДА Стасюк Н.І. спеціаліст управління Рабешко Г.З.,  голова райради  профспілки працівників освіти Твердюк В.М., директор ЦПО Семенюк М.І. привітали із святом – Днем пам’яті і примирення та Перемоги, ветерана педагогічної праці, бувшого керівника гуртків Дубровицького центру позашкільної освіти, учасника  ІІ світової війни Кренька Федора Івановича. Федір Іванович уже відсвяткував 90-річний ювілей. Але пам'ять береже спогади про ті далекі і буремні роки, а баян у руках майстра відтворює давно забуті слова і мелодії воєнних років.

Ми надіслали вітання і Ванейчику Данилу Кириловичу- бувшому вчителю Осівського НВК, який вперше зустрічає це свято не з нами, а в місті Кролевець, що на Сумщині. Сьогодні ми раді спілкуванню з  ним по телефону.

Дорогі Ветерани!Низько схиляємося перед Вами. Щиро бажаємо здоров’я та довголіття! Хай мир і злагода живуть у Ваших серцях!

 

 

 

  • Переглядів: 846
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9