Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Наш канал


 Вітання від Бережницького НВКЗверніть увагу


 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу 

Пропонуємо прийняти участь у міжнародному семінарі 

Рекомендації для проведення заходів до дня безпечного Інтернету

Анонс спортивних подій


08 травня. Спартакіада школярів з легкої атлетики серед учнів 7-9 класів. м.Дубровиця. Стадіон «Горинь». Початок 11.00.11 травня. Першість  області з футболу. 5 тур. «Лісівник» (Дубровиця) – «Случ» (Березне).м.Дубровиця. Стадіон «Горинь». Початок 15.00.Провідник по сайту  »   » » З турботою про Ветеранів

З турботою про Ветеранів

Начальник управління освіти, молоді і спорту Дубровицької РДА Стасюк Н.І. спеціаліст управління Рабешко Г.З.,  голова райради  профспілки працівників освіти Твердюк В.М., директор ЦПО Семенюк М.І. привітали із святом – Днем пам’яті і примирення та Перемоги, ветерана педагогічної праці, бувшого керівника гуртків Дубровицького центру позашкільної освіти, учасника  ІІ світової війни Кренька Федора Івановича. Федір Іванович уже відсвяткував 90-річний ювілей. Але пам'ять береже спогади про ті далекі і буремні роки, а баян у руках майстра відтворює давно забуті слова і мелодії воєнних років.

Ми надіслали вітання і Ванейчику Данилу Кириловичу- бувшому вчителю Осівського НВК, який вперше зустрічає це свято не з нами, а в місті Кролевець, що на Сумщині. Сьогодні ми раді спілкуванню з  ним по телефону.

Дорогі Ветерани!Низько схиляємося перед Вами. Щиро бажаємо здоров’я та довголіття! Хай мир і злагода живуть у Ваших серцях!

 

 

 

  • Переглядів: 64
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9