Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » турнір з баскетболу

турнір з баскетболу

Управління освіти, молоді і спорту Дубровицької РДА та рада районної організації профспілки працівників освіти на пропозиції працівників вперше  провели турнір серед працівників освіти з баскетболу. Не дивлячись на невпевненість у своїх силах та навичках,заявки на участь подали представники 14 закладів освіти.  Боротьба була запеклою. Емоції переповнювали спортсменів і вболівальників. Було не просто,але гра принесла задоволення. Першість виборола об’єднана команда міських шкіл №1,№2 та професійного ліцею. Другими стала команда освітян Орвяницького та Берестицького НВК, третіми – педагоги Дубровицького ліцею та Селецького НВК. Кращими гравцями визнано Василя Мельника, Ігоря Лисенка,Юрія Паламарчука. Переможці нагороджені грамотами та кубками управління освіти та райради профспілки. 

 

 

 

  • Переглядів: 944
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9