Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Наш канал
Зверніть увагу


 

Пропонуємо прийняти участь у міжнародному семінарі 

Рекомендації для проведення заходів до дня безпечного Інтернету 4 лютого 2019 року відбудеться вебінар з нагоди всесвітнього Дня Безпечного Інтернету 2019

Анонс спортивних подій


22 лютого. Турнір з волейболу серед юнаків  пам’яті Пігаля. Спортзал Удрицького НВК . Початок 11.00.


22 лютого. Турнір з футзалу серед юнаків  пам’яті «Героїв Небесної Сотні» серед жінок (Гра за 1 місце, гра за 3 місце). Спортзал Орв’яницького НВК. Початок 12.00.


22 лютого. Кубок Петровської з баскетболу серед дівчат Спортзал  Висоцької ЗОШ. Початок 11.00.


23 лютого. Чемпіонат району з волейболу серед чоловіків. (7-9) тури. Спортзали Дубровицького НВК «Школа – ліцей». Початок 11.00.


24 лютого. Спартакіада серед працівників освіти з баскетболу. Спортзали Дубровицького НВК «Школа – ліцей». Початок 11.00.


Провідник по сайту  »   » » Підтримуємо освітян Києва!

Підтримуємо освітян Києва!

31 січня  відбулося засідання ради районної організації профспілки працівників освіти. Розглянуто питання про виконання кошторису  профспілкового бюджету за 2018 рік, затверджено кошторис на 2019 рік, інші фінансові питання.        

Обговорено відкриту заяву Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України щодо жорстоких нападів на вчителів та звернення ЦК Галузевої Профспілки до Президента України Порошенка П.О. щодо розроблення та впровадження  національної програми «Безпечний заклад освіти».

Приводом звернення профспілки до громадськості, правоохоронних органів  та Президента України  стала ганебна подія – жорстоке побиття вчителя фізкультури НВК Ліцей 157 м. Києва батьком учня 4 класу спільно з невідомими особами. Внаслідок цього вчитель потрапив до реанімації. Нанесення тяжких тілесних ушкоджень сталося на території закладу освіти.

 На жаль  і випадки не поваги  та нецивілізованого відношення до вчителя спостерігалися і у нашому районі. Тому, присутні на засіданні  підтримали позиції вчителів міста Києва щодо захисту прав педагогічних працівників на професійну честь і гідність.

Сьогодні   в суспільстві спостерігається  зниження рівня правосвідомості та зростання відчуття вседозволеності.

Замовчування,  приховування і надалі від широкого загалу і правоохоронних органів випадків переслідування вчителів зі сторони батьків та учнів може стати причиною втрати авторитету та   престижності педагогічної професії.

Учасники підтримали вимоги щодо внесення необхідних змін у законодавчі та підзаконні акти України для забезпечення захисту прав працівників освіти, в тому числі і від неправомірних дій батьків.

 

  • Переглядів: 56
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9