Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » Підтримуємо освітян Києва!

Підтримуємо освітян Києва!

31 січня  відбулося засідання ради районної організації профспілки працівників освіти. Розглянуто питання про виконання кошторису  профспілкового бюджету за 2018 рік, затверджено кошторис на 2019 рік, інші фінансові питання.        

Обговорено відкриту заяву Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України щодо жорстоких нападів на вчителів та звернення ЦК Галузевої Профспілки до Президента України Порошенка П.О. щодо розроблення та впровадження  національної програми «Безпечний заклад освіти».

Приводом звернення профспілки до громадськості, правоохоронних органів  та Президента України  стала ганебна подія – жорстоке побиття вчителя фізкультури НВК Ліцей 157 м. Києва батьком учня 4 класу спільно з невідомими особами. Внаслідок цього вчитель потрапив до реанімації. Нанесення тяжких тілесних ушкоджень сталося на території закладу освіти.

 На жаль  і випадки не поваги  та нецивілізованого відношення до вчителя спостерігалися і у нашому районі. Тому, присутні на засіданні  підтримали позиції вчителів міста Києва щодо захисту прав педагогічних працівників на професійну честь і гідність.

Сьогодні   в суспільстві спостерігається  зниження рівня правосвідомості та зростання відчуття вседозволеності.

Замовчування,  приховування і надалі від широкого загалу і правоохоронних органів випадків переслідування вчителів зі сторони батьків та учнів може стати причиною втрати авторитету та   престижності педагогічної професії.

Учасники підтримали вимоги щодо внесення необхідних змін у законодавчі та підзаконні акти України для забезпечення захисту прав працівників освіти, в тому числі і від неправомірних дій батьків.

 

  • Переглядів: 919
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9