Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал
Зверніть увагу


 Уповноважені особи  з питань протидії булінгу по закладах загальної середньої освіти 

Законодавчі акти щодо протидії булінгу (цькуванню) 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу

Анонс спортивних подій

23 червня. Першість Рівненської області з футболу 11 тур. «Лісівник» (Дубровиця)м – «Енергія» (Володимирець). Початок 15.00.

Провідник по сайту  »   » » Підтримуємо освітян Києва!

Підтримуємо освітян Києва!

31 січня  відбулося засідання ради районної організації профспілки працівників освіти. Розглянуто питання про виконання кошторису  профспілкового бюджету за 2018 рік, затверджено кошторис на 2019 рік, інші фінансові питання.        

Обговорено відкриту заяву Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України щодо жорстоких нападів на вчителів та звернення ЦК Галузевої Профспілки до Президента України Порошенка П.О. щодо розроблення та впровадження  національної програми «Безпечний заклад освіти».

Приводом звернення профспілки до громадськості, правоохоронних органів  та Президента України  стала ганебна подія – жорстоке побиття вчителя фізкультури НВК Ліцей 157 м. Києва батьком учня 4 класу спільно з невідомими особами. Внаслідок цього вчитель потрапив до реанімації. Нанесення тяжких тілесних ушкоджень сталося на території закладу освіти.

 На жаль  і випадки не поваги  та нецивілізованого відношення до вчителя спостерігалися і у нашому районі. Тому, присутні на засіданні  підтримали позиції вчителів міста Києва щодо захисту прав педагогічних працівників на професійну честь і гідність.

Сьогодні   в суспільстві спостерігається  зниження рівня правосвідомості та зростання відчуття вседозволеності.

Замовчування,  приховування і надалі від широкого загалу і правоохоронних органів випадків переслідування вчителів зі сторони батьків та учнів може стати причиною втрати авторитету та   престижності педагогічної професії.

Учасники підтримали вимоги щодо внесення необхідних змін у законодавчі та підзаконні акти України для забезпечення захисту прав працівників освіти, в тому числі і від неправомірних дій батьків.

 

  • Переглядів: 187
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9