Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Анонс освітянських подій

03.12.2018 року відбудеться нарада завідувачів закладів дошкільної освіти та заступників директорів з навчально-виховної роботи (дошкільна освіта).


Наш канал
Зверніть увагу


 4 лютого 2019 року відбудеться вебінар з нагоди всесвітнього Дня Безпечного Інтернету 2019


Анонс спортивних подій


03січня. Турнір з футзалу серед працівників освіти. Спортзали Дубровицького НВК «Школа-ліцей». Початок 11.00.


06 січня. Чемпіонат району з баскетболу серед чоловіків. 4 тур. Спортзали Дубровицького НВК «Школа-ліцей». Початок 11.00.


11 січня. Традиційний турнір з футзалу «Дубровицькі зорі» серед юнаків 2008 р.н. Спортзали Дубровицького НВК «Школа-ліцей». Початок 11.00.


Провідник по сайту  »   » » Традиційний турнір «Різдво 19» - відбувся.

Традиційний турнір «Різдво 19» - відбувся.

Традиційний турнір з міні – футболу «Різдво 2019» серед працівників закладів освіти, організований районною радою профспілки працівників освіти та управлінням освіти,   відбувся. Третього  січня на футбольних майданчиках змагалися  освітяни із 16 закладів освіти. які знаходяться у підпорядкуванні управління освіти, Миляцької та Висоцької громад. Турнір зібрав молодих та ветеранів праці і фізичної культури. Гарний приклад молоді  показують  наші  ветерани – Твердун Віктор Володимирович, Олексієвець Олександр Панасович, Мельник Василь Васильович, які завжди на передовій спортивних змагань.

                Перемогу виборола команда Осівського НВК  та Крупівської ЗОШ. Другою стала об’єднана команда Лудинської, Золотинської ЗОШ  та Туменського НВК. Третіми  стали освітяни Дубровицького ліцею та ДЮСШ. За волю до перемоги, необхідно відмітити команду, яка зайняла четверте  місце – Колківського НВК та Бережківської ЗОШ.

                Команди переможниці  та кращі гравці - Буба Ігор із Лудинської ЗОШ, Мозоль Богдан із Крупівської ЗОШ та Паламарчук Юрій із Дубровицького ліцею, нагороджені  кубками та грамотами управління освіти, молоді і спорту Дубровицбкої РДА та районної організації профспілки працівників освіти і науки України.


Голова райради профспілки                  Твердюк В.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 33
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9