Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Наш канал


 Вітання від Бережницького НВКЗверніть увагу


 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу 

Пропонуємо прийняти участь у міжнародному семінарі 

Рекомендації для проведення заходів до дня безпечного Інтернету

Анонс спортивних подій


08 травня. Спартакіада школярів з легкої атлетики серед учнів 7-9 класів. м.Дубровиця. Стадіон «Горинь». Початок 11.00.11 травня. Першість  області з футболу. 5 тур. «Лісівник» (Дубровиця) – «Случ» (Березне).м.Дубровиця. Стадіон «Горинь». Початок 15.00.Провідник по сайту  »   » » Традиційний турнір «Різдво 19» - відбувся.

Традиційний турнір «Різдво 19» - відбувся.

Традиційний турнір з міні – футболу «Різдво 2019» серед працівників закладів освіти, організований районною радою профспілки працівників освіти та управлінням освіти,   відбувся. Третього  січня на футбольних майданчиках змагалися  освітяни із 16 закладів освіти. які знаходяться у підпорядкуванні управління освіти, Миляцької та Висоцької громад. Турнір зібрав молодих та ветеранів праці і фізичної культури. Гарний приклад молоді  показують  наші  ветерани – Твердун Віктор Володимирович, Олексієвець Олександр Панасович, Мельник Василь Васильович, які завжди на передовій спортивних змагань.

                Перемогу виборола команда Осівського НВК  та Крупівської ЗОШ. Другою стала об’єднана команда Лудинської, Золотинської ЗОШ  та Туменського НВК. Третіми  стали освітяни Дубровицького ліцею та ДЮСШ. За волю до перемоги, необхідно відмітити команду, яка зайняла четверте  місце – Колківського НВК та Бережківської ЗОШ.

                Команди переможниці  та кращі гравці - Буба Ігор із Лудинської ЗОШ, Мозоль Богдан із Крупівської ЗОШ та Паламарчук Юрій із Дубровицького ліцею, нагороджені  кубками та грамотами управління освіти, молоді і спорту Дубровицбкої РДА та районної організації профспілки працівників освіти і науки України.


Голова райради профспілки                  Твердюк В.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 134
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9