Головна
Дубровицька
міська рада
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Провідник по сайту  »   » » НАМ ПОТРІБЕН МИР

НАМ ПОТРІБЕН МИР

   Можна брати міста та вигравати битви, але не можна підкорити цілий народ. Ніякі лиходії та злочинці не наробили у світі стільки зла, не пролили стільки людської крові, як люди, які хотіли бути рятівниками людства. Україна не хоче війни! Ми за мир! Ми у себе вдома! 

  З нагоди святкування Міжнародного дня миру, сьогодні, 21 вересня 2022 року, на території Дубровицького будинку культури, відбулася акція  «Лист у Майбутнє», в ході якої всі присутні мали змогу написати листи, з мріями та побажаннями про мирне життя, які  будуть презентовані на День Захисників і Захисниць України 14 жовтня.

   Відкрито виставку місцевого художника Василя Деревенка, яка притягує до себе погляди не тільки майстерною технікою виконання, а і самою атмосферою – здається, що кожен малюнок ніби зсередини випромінює світло. Ініціював цю благодійну діяльність сам художник, який так щиро відгукнувся на пропозицію допомоги ЗСУ.

   Працівники дитячої та міської бібліотеки підготували книжкову виставку під назвою «Кожна війна закінчується миром».

   Мирне життя – щасливе. Країна, де створюються сім’ї, виховуються діти, відбувається прогрес у різних сферах і просто місце, де живуть щасливі люди! Людині потрібен мир і тільки тоді вона зможе нормально жити.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 1 074
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9