Головна
Дубровицька
міська рада
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Увага! Ковід-19

ПОСТАНОВА  КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
від 27 червня 2023 р. № 651

"Про відміну на всій території України карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vidminu-na-vsii-terytorii-ukrainy-karantynu-vstanovlenoho-z-metoiu-zapobihannia-poshyrenniu-na-terytorii-ukrainy-hostroi-respiratornoi-khvoroby-i270623-651


НУШ

Провідник по сайту  »   » » «Весь світ – театр»

«Весь світ – театр»

   15вересня 2022 року, в малій залі Дубровицького будинку культури був проведений практичний лекторій «Весь світ – театр» за участю працівників закладів культури Дубровицькоїгромади.

   Метою лекторію є отримання учасниками нових поглядів до справжнього мистецтва та їх активне й ефективне застосування на практиці.

   Лектором з даної теми булаЄвгенія Грицюк,організатор культурно-дозвіллєвої діяльності Дубровицького будинку культури, яка блискуче донесла свій погляд про сучасного театр.

   Етюдні роботи, імпровізаційні сценарні плани та запропоновані обставини виконували учасники лекторію.

   Театр – це простір, в якому маєш можливість проживати чужі долі та зізнаватись у тому, про щораніше не наважувались, навіть, подумати. Він бере в полон і не відпускає…

   Велика подяка організаторам заходу, за розмову, поради, досвід та творчу атмосферу. На культуру лягає повне відображення та реабілітація суспільства і ми маємо бути готові до викликів, які будуть на нас чекати!

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 1 402
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9