Головна
Дубровицька
міська рада
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал 

 30 червня 2021 року в урочистій атмосфері Дубровицького Будинку культури відбулося свято вручення медалей випускникам закладів освіти Дубровицької міської ради за підсумками 2020-2021 навчального року

 на Трійцю у селі Сварицевичі відбувся обласний фестиваль народного мистецтва «Водіння Куста»
 


8 червня 2021 року відбувся фестиваль вшанування обдарованої учнівської молоді закладів освіти Дубровицької міської ради «Надія  Дубровиччини-2021»

Провідник по сайту  »   » » Дубровицький костел Іоанна Хрестителя - найстаріша пам'ятка міста

Дубровицький костел Іоанна Хрестителя - найстаріша пам'ятка міста

 Цікавий та гармонійний день видався у нас на цьому тижні. Разом з хореографічними колективами Колківського закладу культури: "Смайликами" та "Позитивчиками", ми відвідали наш Дубровицький костел Іоанна Хрестителя - найстарішу пам'ятку міста.
   Ми щиро вдячні прекрасній Людині - Ірині Семенівні Деркач, яка дуже цікаво та змістовно провела нам цю екскурсію і від якої ми всі були в захваті!!! Багато нового почерпнули для себе як діти, так і я... Сама атмосфера в костелі захоплює своєю старовинною, адже йому понад 300 років і він й надалі продовжує дивувати цінителів архітектури. Нині, це найстаріша споруда у місті. Вона збудована у стилі рококо, тут збереглися підземні ходи й первісне оздоблення.
   Екскурсія виявилася дійсно пізнавальною для усіх нас. Адже, живучи неподалік, можна для себе віднайти та почерпнути багато чого нового, саме те, чого раніше й не знали... Рекомендуємо усім відвідати цю архітектурну пам'ятку нашої громади! Ну, а щирі посмішки моїх учасників, як завжди додали мені ще більшої наснаги для моєї подальшої роботи!!! Люблю Вас діти!!!❤️

 Мирослава Мороз - завідувач Колківським центром культури, туризму та спорту Дубровицької міської ради.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 418
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9