Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Наш канал


 Вітання від Бережницького НВК



Зверніть увагу


 

Банк даних осіб не прийнятих на роботу



 

Пропонуємо прийняти участь у міжнародному семінарі



 

Рекомендації для проведення заходів до дня безпечного Інтернету

Анонс спортивних подій

24 березня. Відкритий кубок району з баскетболу серед чоловіків. Спортзали Дубровицького НВК «Школа – ліцей». Початок 11.00.


Провідник по сайту  »   » » Спортивна надія Дубровиччини - 2018

Спортивна надія Дубровиччини - 2018

 Вже стало доброю традицією в кінці року проводити нагородження кращих спортсменів району. Цієї неділі районний будинок культури радо зустрічав гостей для підведення спортивних підсумків року і нагородження кращих.

     Серед запрошених на свято гостей були присутні голова Дубровицької РДА Микола Петрушко, начальник управління молоді та спорту Рввненської ОДА Віталій Ліпський, заступник голови Дубровицької районної ради О.Задорожний, начальник управління освіти, молоді та спорту Дубровицької РДА Ніна Стасюк,помічник народного депутата України Оксана Слободзян, керівники Дубровицького та Висоцького лісгоспів Віталій Петренко та Віталій Торчило.

   Урочистості проходили за фінансової підтримки Народного депутата України Василя Яніцького, Дубровицької РДА та районної ради, депутатів обласної ради Віталія Суховича та Миколи Лобчука.

   У номінації «Спортивна гордість Дубровиччини» серед дорослих перемогу здобула Каплун Ольга (Селець). Кращими спортсменами району у 2018 році стали освітяни Стовба Яніна (Осівський НВК), Денисевич Сергій (Сварицевичі) і Цибульський Віктор (Дубровиця). Грамотами райдержадміністрації за важливий особистий внесок у розвиток  фізичної культури і спорту району було відзначено Бурлака Володимира (Мочулище), Деркача Романа (Дубровицька підстанція швидкої допомоги), Дубінця Івана (ТСОУ), Чмуневича Анатолія (Переброди). Кращими арбітрами стали Лисенко Ігор (Дубровицька ЗОШ № 1), Стасько Сергій (директор ДЮСШ), Приходько Віктор (Золоте), Правник Володимир (Лютинський НВК), Крижик Валерій (Мочулище).

   За матеріальну та фінансову допомогу у розвиток фізичної культури і спорту району вручено подяки Василю Яніцькому (депутат ВРУ), Суховивичу Віталію і Миколі Лобчуку (депутати облради), Петренку Віталію і Торчило Віталію (директорам Дубровицького і Висоцького лісгоспів).

  Кращою командою  з волейболу стала ВК «Залужжя», а з баскетболу БК «Селець». Нагороджено чемпіона і призерів чемпіонату і першості району з футболу та кращих гравців.                                                                                               

   Цього року вперше разом з дорослими отримали свої нагороди  юні призери всеукраїнських, обласних спортивних змагань з легкої атлетики Ляшко Олександр, Остапчук Тетяна, Остапчук Катерина, ляшко Катерина,Ю Столяр Максим, Ящик Антон (усі Осівський НВК), Дубінець Андрій, Мунько Світлана (Дубровицький НВК), Шиловець Петро (Колківський НВК), з вільної боротьби та панкратіону  Гайдиш Назар  (Дубровицький НВК), Семенчук Євген, Віденчук Віктор (Дубровицька ЗОШ № 2), Дем’янець Родіон (Мочулищенський НВК),  важкої атлетики Нашора Іван (Дубровицька ЗОШ № 2), боксу Колєсніков Артем, Харківець Валентин. Білоус Святослав , Сокол Валерій (усі Дубровицька ЗОШ № 2), Шиліпук Роман (Селецький НВК), Василевич Роман, Василевич Ростислав (Перебродівський НВК), Шеремета Віктор (Мочулищенський НВК), Бовгиря Тарас (Берестівський НВК), спортивного орієнтування (Стельмах Тарас, Ванейчик Максим, Бусєв Олександр (усі Осівський НВК), фестивалю «Козацький гарт» (Галабурда Руслан, Стельмах Ілона, Хомич Максим, Віднічук Олександр, Янковська Леся, Мисько Анатолій, Федорова Яна, Лимар Павло, Скаржинець Анастасія, Хомич Софія, Мерзун Михайло (усі Людинська ЗОШ), волейболу   Ососкало Євгеній, Петрушко Дмитро, Серко Микола, Мойсієвич Ростислав (усі Дубровицький НВК), Бруяка Ігор, Хомич Андрій (Заслуцький НВК), Крупко Михайло (Сварицевицький НВК), баскетболу Опанасик Марія, Самко Ірина, Кухар Дарина, Стельмах Ірина, Хуторна Інна, Яцута Тетяна, Макаревич Оксана, Берестень Богдана, Макаревич Богдана, Протосавицька Леся, Козік Мирослава (усі Висоцька ЗОШ), футболу Торчило Ангеліна, Бруцька Яна,Молчанович Марина,Торчило Тетяна, Варенич Вікторія (усі Будимля), Євсович Аня, Панченко Діана, Котляцькова Руслана, Хомич Вікторія, Хомич Альона, Денищич Діана, Чмуневич Діана, Денищич Яна, Репетуха Мар’яна, Чмуневич Катерина, Денищич Тетяна,  (усі Перебродівський НВК), Смірнова Каріна, Ярмошевич Тетяна (Миляцький НВК), Воробей Владислав (Селецький НВК), Родзін Тарас, Жакун Владислав (Колківський НВК), Костючок Роман (Бережківська ЗОШ), Довжик Олександр, Лавор Дмитро, Боковець Богдан (усі Берестівський НВК), Лепуга Мирослав, Савич Данило (ЗОШ № 2) Бернацький Єгор, Котяй Володимир, Драка Назар, Мосійчук Микола, Лось Дмитро (усі Дубровицький НВК), Пришко Квітослава, Годунко Надія,  Янковська Анастасія (усі Людинська ЗОШ), Богатько Аліна, Ротар Діана (Вербівський НВК), Крот Олександра, Шинкар Світлана, Ярмошевич Софія,(усі Лютинський НВК), Фурсович Юлія (Берестівський НВК), Стельмах Катерина, Денищич Катерина, Красько Ганна (Бережківська ЗОШ), Галушко Юлія (Сварицевицький НВК), Янковська Леся, Федорова Яна, Скаржинець Анастасія, Хомич Софія, Сорочан Яна (усі Людинська ЗОШ), Котяш Ірина, Удодік Марія, Олексійовець Катерина (усі Залузький НВК), Пінчуек Галина (Берестівський НВК), Годунко Аліна (Колківський НВК), Ласкевич Ганна (Лютинський НВК), Щур Яна (Кривицька ЗОШ), Дука Анас тасія (Дубровицький НВК), Холодько Юлія (Сварицевицький НВК), Кузло Вікторія, Стасюк Дарина, Сорочан Яна (усі Золотинська ЗОШ), Красько Владислав, Красько Віталій, Солончук Владислав, Стельмах Олександр, Галайдик Валерій, Денисюк Дмитро, Люлька Євгеній, Деркач Владислав (усі Орв’яницький НВК), Жмура Митирофан, Калюш Віталій, Яцута Сергій (Залузький НВК), Бугай Ігор (Людинська ЗОШ), Лук’яновець Максим (Колківський НВК), Марич Станіслав, Дем’янець Назар, Клюйко Назар, Остаповець Максим(Дубровицький НВК), Золотаревич Дмитро, Клюйко Владислав (Берестівський НВК), Торчило Микола (Будимлянський НВК). Харківець Василь (Колківський НВК), Яковець Ілля, Клюйко Олександр(Дубровицька ЗОШ №1), Костючок Владислав (Бережківська ЗОШ).

    За підсумками Спартакіади Дубровиччини 3 місце посіла Залузька сільська рада, друге Дубровицька міська рада, перше спортивний клуб «Сокіл» (Осова).



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

  • Переглядів: 558
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9