Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Зверніть увагу


 Банк даних осіб не прийнятих на роботу станом на 05.09.2020 року Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та  позашкільної освіти Дубровиччини у 2019 - 2020 навчальному році та пріоритетні завдання на 2020 - 2021 навчальний рік Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА»

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Провідник по сайту  »   » » Ухвала 2 колегії 30 січня 2017 року

Ухвала 2 колегії 30 січня 2017 року

Додаток 2 до протоколу № 1 засідання колегії

управління освіти, молоді та спорту

Дубровицької райдержадміністрації від 30.01.2017 року

 

УХВАЛА

колегії управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації

30.01.2017

 

№ 2

Аналіз випадків травматизму у загальноосвітніх

навчальних закладах за 2016 рік

 

Заслухавши інформацію головного спеціаліста управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Семенчук Л.Т. «Аналіз випадків травматизму у загальноосвітніх навчальних закладах за 2016 рік», колегія управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації

УХВАЛИЛА:

 

1. Інформацію головного спеціаліста управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Семенчук Л.Т. «Аналіз випадків травматизму у загальноосвітніх навчальних закладах за 2016 рік» взяти до відома.

2. Керівникам Орв’яницького, Селецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ» посилити роботу з профілактики травматизму під час навчально-виховного процесу, забезпечити проведення конкретних заходів за кожним випадком травматизму дітей.

3. Керівникам Берестівського та Колківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ» посилити роботу з профілактики побутового травматизму.

4. Керівникам Велюнського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ», Дубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, Бережківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Заслуцького та Лісівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ» з метою запобігання нещасним випадкам під час навчально-виховного процесу посилити контроль за чергуванням педагогічних працівників на травмонебезпечних ділянках під час перерв (сходи, вестибюль, шкільному подвір’ї тощо).

5. Керівникам навчальних закладів району:

5.1. Забезпечити постійний контроль та неухильне дотримання вимог чинного законодавства з питань безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу.

 

5.2. Вжити необхідних заходів щодо недопущення травмування дітей під час навчально-виховного процесу та у побуті.

5.3.У закладах освіти до 01.03.2017 року поновити куточки з попередження дитячого травматизму, на яких постійнорозміщувати змінний матеріал відповідно до тематики та пори року.

 

5.4. Щорічно здійснювати аналіз рівня травматизму дітей під час навчально-виховного процесу, в позаурочний час, побутового травматизму та забезпечити розгляд цих питань на нарадах при директору, педагогічних радах.

 

5.5. Щорічно розглядати на загальношкільних батьківських зборах питання щодо профілактики травматизму серед дітей у побуті.

 

5.6. Неухильно виконувати накази Міністерства освіти і науки України № 616 від 31.08.2001 року «Про затвердження Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах», № 1365 від 07.10.2013 року «Про внесення змін до Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах».

 

Голова колегії Н.Стасюк

Секретар колегії М. Ящук

  • Переглядів: 1 325
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9