Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району 

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » Ухвала 2 колегії 30 січня 2017 року

Ухвала 2 колегії 30 січня 2017 року

Додаток 2 до протоколу № 1 засідання колегії

управління освіти, молоді та спорту

Дубровицької райдержадміністрації від 30.01.2017 року

 

УХВАЛА

колегії управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації

30.01.2017

 

№ 2

Аналіз випадків травматизму у загальноосвітніх

навчальних закладах за 2016 рік

 

Заслухавши інформацію головного спеціаліста управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Семенчук Л.Т. «Аналіз випадків травматизму у загальноосвітніх навчальних закладах за 2016 рік», колегія управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації

УХВАЛИЛА:

 

1. Інформацію головного спеціаліста управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Семенчук Л.Т. «Аналіз випадків травматизму у загальноосвітніх навчальних закладах за 2016 рік» взяти до відома.

2. Керівникам Орв’яницького, Селецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ» посилити роботу з профілактики травматизму під час навчально-виховного процесу, забезпечити проведення конкретних заходів за кожним випадком травматизму дітей.

3. Керівникам Берестівського та Колківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ» посилити роботу з профілактики побутового травматизму.

4. Керівникам Велюнського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ», Дубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, Бережківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Заслуцького та Лісівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ» з метою запобігання нещасним випадкам під час навчально-виховного процесу посилити контроль за чергуванням педагогічних працівників на травмонебезпечних ділянках під час перерв (сходи, вестибюль, шкільному подвір’ї тощо).

5. Керівникам навчальних закладів району:

5.1. Забезпечити постійний контроль та неухильне дотримання вимог чинного законодавства з питань безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу.

 

5.2. Вжити необхідних заходів щодо недопущення травмування дітей під час навчально-виховного процесу та у побуті.

5.3.У закладах освіти до 01.03.2017 року поновити куточки з попередження дитячого травматизму, на яких постійнорозміщувати змінний матеріал відповідно до тематики та пори року.

 

5.4. Щорічно здійснювати аналіз рівня травматизму дітей під час навчально-виховного процесу, в позаурочний час, побутового травматизму та забезпечити розгляд цих питань на нарадах при директору, педагогічних радах.

 

5.5. Щорічно розглядати на загальношкільних батьківських зборах питання щодо профілактики травматизму серед дітей у побуті.

 

5.6. Неухильно виконувати накази Міністерства освіти і науки України № 616 від 31.08.2001 року «Про затвердження Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах», № 1365 від 07.10.2013 року «Про внесення змін до Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах».

 

Голова колегії Н.Стасюк

Секретар колегії М. Ящук

  • Переглядів: 1 268
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9