Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » турнір з міні-футболу серед дівчат 2007-2008 року народження

турнір з міні-футболу серед дівчат 2007-2008 року народження

Сьогодні відбувся відбірковий турнір з міні-футболу серед дівчат 2007-2008 року народження, мета якого відібрати кращих із кращих для збірної команди Рівненської області на Чемпіонат України, що відбудеться в м.Тернопіль з 13 по 15 червня цього року. До м.Дубровиці прибули чотири команди дівчаток даного віку, які на чудовому футбольному стадіоні Дубровицького НВК-Ліцей змагалися та виборювали першість команди із ДЮСШ м.Сарни, Дубровицької ДЮСШ , Миляцької ОТГ (НВК с.Переброди) та обєднана команда Залузького та Колківського НВК. Головний тренер Костопільського обласного ліцею спортивного профілю Василь Мамчур відібрав та озвучив кандидатів в збірну команду області , а призерами стали сарненчани- перше місце, другі-обєднана команда залужен та колківчан, треті та четверті відповідно дівчата з Переброд та Дубровиці.Всім учасникам від ПП Волошиної Олени були вручені солодкі подарунки- морозиво. В черговий раз ВАМ ШАНОВНИЙ СПОНСОРЕ ВЕЛИКЕ ДЯКУЄМО ВІД НАШИХ ВИХОВАНЦІВ.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 863
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9