Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » Відбувся турнір з міні-футболу приурочений Міжнародному Дню захисту дітей

Відбувся турнір з міні-футболу приурочений Міжнародному Дню захисту дітей

Черговий турнір з міні-футболу приурочений Міжнародному Дню захисту дітей відбувся на спортивному майданчику міської ЗОШ #1. Цього разу були запрошені наймолодші наші вихованці- хлопчики 2008-2009 року народження. 
Сім команд розіграли першість: свої підгрупи виграли обєднані команди Залужжя-Заслуччя та Людинь-Тумень, які і склали фінальну пару. В основний час рахунок нічийний 1:1, а в серії пенальті влучнішими були хлопці з Людині та Туменя. В грі за третє місце колківчани переграли юніорівців 2:0.Кращими гравцями визнано з Колківського відділення Хомича Лаврентія, з команди Залузького відділення-Жакуна Максима та з команди переможців Козака Максима. Всі учасники турніру від ПП Олени Волошиної пригостилися солодкими подарунками-морозивом. Велика подяка нашому постійному спонсору. Команди призери отримали від організаторів кубки та грамоти.
 

 

 

 

 

 

  • Переглядів: 865
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9