Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » Вітаємо чемпіонів області!!!

Вітаємо чемпіонів області!!!

Вчора,10 травня, в м.Сарни відбулись фінальні змагання з футболу на призи клубу "Шкіряний мяч" серед дівчат 2006-2007 року народження, на яких дубровицькі дівчатка не залишили жодних шансів іншим командам і вибороли це почесне звання-ЧЕМПІОН! 
В першій зустрічі наша команда під керівництвом тренерів ДЮСШ Юрія Ютовця та його помічників Сергія Твердуна та Володимира Правника перемогли Рівненський район-1:0, Миляцьку ОТГ-2:0, Сарненський район-2:0 та в останній зустрічі зіграли в нічию з Гощанським районом - 0:0.
Управління освіти,молоді та спорту та Дубровицька ДЮСШ щиро вітають тренерів та їх вихованок із цією перемогою і бажають гідно представити наш район та область на Всеукраїнському рівні!
 

 

 

 

 

  • Переглядів: 911
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9