Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » Дитячий міні-футбол.

Дитячий міні-футбол.

Відкриття сучасного міні-футбольного майданчика зі штучним покриттям на базі Дубровицької ЗОШ  №1 дає можливість навчатись та вдосконалювати спортивну майстерність не лише учням місцевої школи але юним спортсменам з різних куточків району.

Дубровицька  дитячо-юнацька спортивна школа за сприянням дирекції вищезгаданого навчального закладу започаткувала проведення першостей ДЮСШ з міні-футболу серед юнацьких команд різних вікових груп.

Метою даних змагань є збільшення  ігрової практики для вихованців тренерів усіх відділень спортивної школи з футболу, підготовка до змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч», дитячо-юнацької футбольної ліги та інших дитячих змагань.

Першими запрошення отримали команди юнаків 2005-2006 р.н. відділень спортивної школи з Осови (тр. Олег Ляшко), Орв’яниці (тр. Василь Мельник), Залужжя (тр. Григорій Котяш), Колок (тр. Сергій Олексієвець), ЗОШ №2 (тр. Олександр Котяш), «Юніор» (тр. Роман Стрибулевич) м. Дубровиця.

Після вітальних слів директора ДЮСШ Сергія Стаська розпочались цікаві, напружені поєдинки в двох групах: «А» («Залужжя», ЗОШ №2, Осова) та  «В» (Орв’яниця, «Юніор», Колки).

Для більшості юних футболістів ігри на штучному міні-футбольному майданчику були дебютними, тому перші ігри були не дуже виразними в техніко-тактичних діях, проте емоції та дитячий запал робили кожен поєдинок цікавим та непередбачуваним. Так в групі «А»  кожна команда здобула по одній перемозі по черзі вигравши в свого опонента, проте краща різниця забитих та пропущених м’ячів до півфіналу вивела залужан та осівчан. В групі «В» перший поєдинок між колківчанами та юніорівцями

видався досить видовищним у всіх компонентах гри, незважаючи, що останні грали меншою віковою групою за своїх опонентів, проте маючи неабиякий досвід виступів на обласному рівні, завершившись нічийним результатом (1:1), орв’яницька команда в свою чергу впевнено переграла колківчан (3:0) та поступилась «Юніору» 0:1, здобувши право грати в півфіналі разом останніми.

Першими розіграли 5-6 місця, де колківчани поступились досить перспективній команді Олександра Котяша (0:2), адже його вихованці прогресували з кожною грою. В першому півфіналі орв’яницька команда переграла залужан (2:0), «Юніор» впевнено здолав осівчан (3:0). Таким чином за 3-4 місця зійшлися залузька та осівська команди (4:0). В фінальній зустрічі орв’яницька команда в напруженому поєдинку здолала юніорівців (2:1). Кращими гравцями визнали Жмуру Митрофана (Залужжя), Бернацького Єгора («Юніор»), Стельмаха Олександра (Орв’яниця).

Вітаємо призерів та переможців змагань.


Дубровицька ДЮСШ. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  • Переглядів: 935
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9