Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

УВАГА КАРАНТИН!!!


 5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ


НУШ

Наш канал


 


09  січня  2020 року у районному Будинку культури відбувся районний  етнофестиваль «Вифлеємська зірка», в якому взяли участь учні із 16 закладів освіти району Нагородження спортсменів Дубровицького району за результатами 2019 року Фестиваль педагогічної майстерності «Інновація. Пошук. Якість».

Зверніть увагу


 Про внесення змін до наказу від 16.09.2019 №22-к “Про створення атестаційної комісії в управлінні освіти, молоді та спорту РДА» Розпорядження голови Дубровицької РДА про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів на території Дубровицького району Для шкіл відкрилася попередня реєстрація на програму з організації мовних таборів GoCamp 2020

Провідник по сайту  »   » » "Срібні дубровичанки"

"Срібні дубровичанки"

Ще в лютому місяці цього року збірна команда Дубровицького району здобула "бронзу" в чемпіонаті області з футзалу серед дівчат 2002-2003 р.н., а от 6 листопада в смт. Гоща відбувся фінал чемпіонату області з футболу серед дівчат цієї ж вікової групи. Дуже приємно, що наша команда на чолі з досвідченими тренерами Юоієм Ютовцем та Володимиром Правником підтвердила свій високий клас виборовши "срібні" нагороди, поступившись у фінальному поєдинку Костопільському ліцею - 1 (0:1).
Передувала фінальному поєдинку перемога над господарями Гощанками в серії одинадцятиметрових ударів 3:1 (0:0).
В матчі за "бронзу" Гощанки впевнено здолали другу Костопільську команду 3:0.
Управління освіти, молоді та спорту РДА, дитячо-юнацька спортивна школа вітає тренерський склад та гравців команди з високоми досягненнями, які ця команда здобуває вже втретє поспіль. 

  • Переглядів: 1 100
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9