Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Анонс освітянських подій

03.12.2018 року відбудеться нарада завідувачів закладів дошкільної освіти та заступників директорів з навчально-виховної роботи (дошкільна освіта).


Зверніть увагу


 Потрібна допомога для лікування Красько Полінці, учениці Дубровицького НВК

Анонс спортивних подій


18 грудня. Чемпіонат району серед жінок  з волейболу. 2 тур. спортзал Осівського НВК . Початок 11.00.                                           


25 листопада. Чемпіонат району чоловіків  з баскетболу. 3 тур. Спортзал Дубровицького НВК «Школа-ліцей». Початок 11.00.Провідник по сайту  »   » Спільні засідання органів громадської співпраці в Озерському НВК

Спільні засідання органів громадської співпраці в Озерському НВК

 

Спільні засідання органів громадської співпраці в Озерському НВК

 

Спільні засідання органів громадської співпраці в Озерському НВК

 

 

 

Підлітковий вік – складний і багато в чому суперечливий період життя дитини. Різкі фізіологічні та психологічні зміни особливо впадають в очі батькам та педагогам. Підлітковий вік - період кризи в розвитку особистості дитини. Особливості особистості підлітка можна досить точно охарактеризувати двома словами – прагнення до самостійності. То ж на черговому засіданні батьківського клубу Озерського НВК класні керівники та голови батьківського комітету на чолі із заступником директора з виховної роботи Наталією Серко спробували розібратися в психологічних та вікових особливостях підліткового віку і готували себе до нових завдань у вихованні наших дітей. Адже підлітковий вік вкрай складний і суперечливий період становлення людської особистості, що вимагає від батьків і педагогів великих зусиль, напруженої праці. В той же час, це вік неповторної краси: бурхливої енергії, жаги пізнання, пристрасного пошуку істини. Як спілкуватися з підлітками у цей період? Чи готові ми до підліткового віку дитини? Який же узагальнений портрет сучасного підлітка? Які ж вікові межі підліткового віку? На ці прості і водночас нелегкі питання намагалися знайти правильну відповідь батьки та вчителі.

 

Спільні засідання органів громадської співпраці в Озерському НВК

 

Спільні засідання органів громадської співпраці в Озерському НВК

 

 

 

Також нещодавно проведено спільнізасідання батьківського комітету та Ради школи, на яких була звернута увага на організацію занять школяра спрямованих на зміцнення здоров'я та прищеплення навичок здорового способу життя, на формування розвитку особистості учня, його громадянської позиції та багато інших. Чого тільки не зробиш заради щасливого дитинства наших вихованців?

  • Переглядів: 271
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9