Головна
Дубровицька РДА
Міністерство освіти і
науки України
Управління освіти
Рівненської ОДА

Наш канал
Зверніть увагу

 
Особи, що зверталися для працевлаштування


 Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад  педагогічних працівників комунальної установи «Дубровицький інклюзивно-ресурсний центр» Дубровицької районної ради Рівненської області

 


Анонс спортивних подій

23-30 вересня. «Європейський тиждень спорту». Рухова активність на робочому місці, навчальних закладах, відкритих майданчиках.


28 вересня. ¼ фіналу етап кубка району з футболу. ФК «Дубровиця» - «Оріон» (Будимля). м.Дубровиця. стадіон «Горинь». Початок 15.00                          

29 вересня.  Чемпіонат області з футболу серед ветеранів ФК «Дубровиця»  - «Колос» (Березне). м.Дубровиця. стадіон «Горинь». Початок 13.00                          


30 вересня. Першість області з футболу. Фінальний етап. 2тур. «Лісівник» (Дубровиця) – «Свиспан» (Костопіль). Початок 15.00

Провідник по сайту  »   » «Кращої, ніж рідна, мова не буває»

«Кращої, ніж рідна, мова не буває»

 

 

«Кращої, ніж рідна, мова не буває»

 

«Кращої, ніж рідна, мова не буває»

 

 

 

Багато є таємниць у світі, і одна з найбільших – це мова. Це великий дар природи, який людина розвивала і вдосконалювала протягом тисячоліть. А мова, в свою чергу, розвивала і вдосконалювала людину.

У кожного народу є своя мова. Панас Мирний сказав: «Поки жива мова в устах народу, до того часу живий і народ».

Ми пишаємося тим, що є носіями такої красивої, мелодійної мови. Поети називають її золотою, солов’їною, порівнюють з дорогим діамантом. І саме від нас залежить подальша доля рідної мови. Чи буде вона яблунево квітнути і плодоносити, чи житиме у далекому майбутньому, продовжуючи таким чином і життя самого народу? Так воно і буде. Але ми мусимо навчитися поважати мову, намагатися розвивати і вдосконалювати власне мовлення.

 

 

«Кращої, ніж рідна, мова не буває»

 


 

«Кращої, ніж рідна, мова не буває»

 

«Кращої, ніж рідна, мова не буває»

 

«Кращої, ніж рідна, мова не буває»


 

 


Допоможуть нам це зробити заходи, що проводяться протягом цього тижня.

Після відкриття предметного тижня учні 8-9 класів підготували виставку творчих робіт «Перші проби пера».

Наступного дня був проведений конкурс знавців української мови серед учнів 5-7 класів та виставка стінгазет.

А сьогодні, 21 лютого, в Міжнародний день рідної мови, учні нашої школи підготували і провели літературно-музичне свято «Кращої, ніж рідна, мова не буває». Ми з вами одержали у спадок багату, розвинену, мелодійну мову. Нею можна висловити все: і найглибші думки, і найпотаємніші почуття. Тому плекаймо мову, «як парость виноградної лози».

Четвертого дня тижня української мови та літератури учні 5-9 класів показали свої вміння та навички, декламуючи вірші про рідну мову. Найактивнішими учасниками конкурсу читців були п'ятикласники. Також цього дня представили твори-роздуми про місце рідної мови в їхньому житті.

Сьогодні останні день тематичного тижня. У кожному класі на уроках української мови та літератури були проведені народознавчі хвилинки.

На завершальному етапі підвелися підсумки. Переможців та активних учасників визначало шкільне журі. У кожній номінації учнів було нагороджено грамотами та заохочувальними подарунками.

 
 

«Кращої, ніж рідна, мова не буває»

 

«Кращої, ніж рідна, мова не буває»

 

«Кращої, ніж рідна, мова не буває»

 

 
 

 


  • Переглядів: 256
Уважаемый пользователь! Вы используете устаревший браузер Internet Explorer 6.
Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами.
Чтобы сделать пребывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе    Internet Explorer 9